Чотири місяці тому зник гітарист "ВІА Гри"

Гітариста гурту "ВІА Гра" Володимира Шабалтаса, який зник більше чотирьох місяців тому, досі не знайдено.

Пропав гітарист гурту "ВІА Гра" Володимир Шабалтас. Музикант зник більше чотирьох місяців тому. 11 серпня він вийшов з дому і не повернувся.

Володимир Шабалтас грав в інструментальному складі групи "ВІА Гра" п'ять років. До того він був гітаристом і солістом в популярному харківському колективі Схiд-Side. В останній раз музиканта бачили на початку серпня: він вийшов з будинку в шортах і домашніх тапочках і зник. Виходячи з квартири, 40-річний музикант не взяв із собою ні грошей, ні мобільного телефону.

Сім'я та друзі Володимира шукали його всюди. Об'їздили всі можливі місця його перебування, обійшли всі морги і навіть зверталися до екстрасенсів.

Міліція вважає, що навряд чи музикант наклав на себе руки. За три місяці тіло однозначно б "спливло". Його шукають, але поки МВС не знайшло жодних зачіпок.

Ніхто не вірить, що Шабалтаса вже немає в живих.

"Таке враження, що він потрапив у велику біду, - каже бас-гітарист Ігор Закус. - Ми думаємо, що він живий, але перебуває в поганих руках. Розглядаємо будь-які версії, аж до того, що його хтось тримає в рабстві. Володя завжди був дуже позитивною людиною, веселуном і заводієм. І виглядав завжди як "міцний горішок". Щоправда, останні місяці перед зникненням він став дуже замкнутим. Я пробував з ним по-дружньому поговорити про проблеми, які його мучать, але безуспішно".

В останні півроку у Володимира було дуже багато роботи: він викладав в Інституті музики ім. Глієра, він створив власний джазовий квартет і в кінці літа планував записати альбом. Плюс до всього робота у "ВІА Грі" - саме після виснажливого всеукраїнського туру у Шабалтаса почалася депресія.

Джуржина Володимира Наталія у відчаї, вона не знає, де шукати чоловіка і просить допомогти усіх, хто має хоч якусь інформацію про перебування Володимира.

Читайте також:

Гурт "ВІА Гра" відсвяткував 10-річчя

Надя Мейхер та Альбіна Джанабаєва подарували Бушміній соску та слинявчик

Єва Бушміна заради "ВІА Гри" покинула хлопця

ВідеоЧотири місяці тому зник гітарист "ВІА Гри"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: