Дерматолог Майкла Джексона заявив, що є справжнім батьком дітей поп-короля

Колишній дерматолог померлої зірки оскаржив рішення у справі щодо опіки над трьома дітьми Майкла Джексона, заявивши, що є біологічним батьком двох із дітей.

Ухвалу про призначення постійним опікуном трьох дітей Майкла Джексона його матері, 79-річної Кетрін Джексон, несподівано оскаржив колишній дерматолог поп-зірки. Протест Арнольда Клейна, поданий в ході судового засідання в понеділок, 3 серпня, дав підстави вважати, що він є справжнім батьком декотрих з дітей Майкла Джексона.

Коли суддя попросив пояснити скаргу, адвокат доктора Клейна заявив, що його клієнт не наполягає на батьківських правах, проте піклується про освіту та щоденні потреби дітей.

Протест було відхилено, проте доктор Клейн, який раніше не заявляв, що є батьком когось із нащадків Майкла Джексона, може подати його знову.

Рішення передати опіку над дітьми поп-короля, 12-річним Принцом Майклом, 10-річною Періс Майкл та 7-річним Принцом Майклом ІІ, знаним як Blanket (Ковдра), їхній бабусі було попередньо узгоджене з біологічною матір’ю двох із дітей, Деббі Роу.

Хто є справжнім батьком кожного з дітей поп-короля досі невідомо, хто є біологічною матір'ю Принца Майкла ІІ також не розкривається.

50-річна Деббі Роу, яка була дружиною Майкла Джексона у 90-х, відмовилася від претензій на опікунство в обмін на право відвідувати дітей, 4 мільйони доларів та будинок вартістю 900 тисяч.

Читайте також:

Суд призначив мати Майкла Джексона опікуном над дітьми "короля поп-музики"

У справі про смерть Джексона фігурують десятки лікарів

У фінансуванні прощання з Джексоном виявили кримінал

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: