Держдума в шоці, що Росію на Євробаченні представляла українка

КПРФ, ЛДПР і "Справедлива Росія" виступили в Думі з гучними заявами з приводу поразки країни на конкурсі "Євробачення - 2009".

Анастасія Приходько
AFP
У Держдумі не можуть змиритися, що РФ на Євробаченні представляла українка
У Держдумі не задоволені тим, що Росію на "Євробаченні" представляла українка. "Єдину Росію" ця тема не цікавить, але депутати трьох фракцій мають намір продовжити розслідування причин програшу і добитися покарання винних у цьому. Зокрема, їх цікавить, як витрачалися виділені гроші і хто вибрав на відбірковому конкурсі "Українку, яка співає рідною мовою".

Минулого тижня депутат від КПРФ Микола Коломойцев заявив, що "в умовах кризи виділення мільярдів рублів заради примхи нащадків вельможних – це взагалі блюзнірство". Він запропонував, щоб думський бюджетний комітет зажадав від Рахункової палати перевірити ефективність, законність і цільове використання ВАТ "Перший канал" виділених на конкурс коштів. Нагадаємо, що, за деякими оцінками, бюджет московського "Євробачення" склав близько 39 млн. євро. Доручення Коломойцева більшістю нижньої палати підтримане не було.

Комуністи вважають, що згадані Коломойцевим "вельможні нащадки" мають прямий стосунок до керівництва Першого каналу, тому "Єдина Росія" не дозволить Держдумі ініціювати розслідування. Більше того, на думку Коломойцева, "швидше за все "Євробачення" обійшлося максимум у чотири мільйони євро, а все решта пішло невідомо куди".

А есерів більше зацікавив факт перемоги української співачки Анастасії Приходько на внутрішньому російському відборі. На думку депутата Антона Белякова, який очолює Громадський антикорупційний комітет, це стало наслідком "не чесної конкуренції, а протекціонізму й кумівщини". Беляков заявив, що веде справжнє розслідування. Направлено запити на Перший канал і в компанію, яка забезпечувала SMS-голосування під час проведення конкурсу.

Читайте також:

Анастасія Приходько відмовилась від сексу заради "Євробачення"

Приходько після "Євробачення" розплакалась і побігла до психолога

Представник Норвегії зізнався, що його надихає Лобода

Лобода хоче представляти Україну на наступному "Євробаченні"

Норвежець переміг у "Євробаченні", а Лобода не увійшла навіть в десятку

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: