Діма Білан влаштував сексуальні ігри на очах у Алли Пугачової

Діма Білан влаштував сексуальні ігри на очах у Алли Пугачової

Білан шокував публіку відвертою поведінкою

Білан з новою пасією влаштували сексуальні ігри у басейні, не соромлялись нікого навкруги.

У Ялті на Crimea Music Fest, де зібралися вершки вітчизняного шоу-бізнесу, усіх вразив Діма Білан. Він зі своєю подружкою влаштував сексуальну оргію у басейні на очах у Алли Пугачової.

Кілька місяців тому стало відомо, що співак зустрічається з дівчиною на ім'я Оксана. Вона далека від шоу-бізнесу, виховує дитину.

Проте до Криму Білан приїхав з новою пасією, моделлю і співачкою Юліаною Криловою. Молоді люди зняли на двох один номер. Після урочистого відкриття пара вирушила на віллу "Олена".

Закохані пристрасно цілувалися на балконі, виконавець навіть втратив свою фірмову бейсболку. Під час одного з поцілунків вона злетіла зі зоряної голови і впала до ніг охоронця. Найцікавіше було пізніше, коли на віллу повернулася вся зоряна компанія на чолі з Аллою Пугачовою.

Білан з подругою спустилися до колег, щоб разом відзначити відкриття фестивалю. Діма і Юліанна не приховували своїх почуттів. Вони в одязі стрибнули в басейн, де знову стали обніматися і цілуватися на очах у шокованої Алли Борисівни, після чого переможець "Євробачення" на руках відніс мокру дівчину у номер.

Читайте також:

Діма Білан влаштував бійку на зйомках

Білан зізнався, що зустрічався з моделлю Кулецькою заради піару

Україну на міжнародному фестивалі Crimea Music Fest представить Злата Огневич

Повʼязані теми:

Наступна публікація