Діму Білана не пускають на MTV RMA

Батурін попросив організаторів премії MTV Russia Music Awards прибрати з усіх номінацій поп-співака Діму Білана.

Шурин московського мера Віктор Батурін попросив організаторів премії MTV Russia Music Awards (RMA) прибрати з усіх номінацій поп-співака Діму Білана, а також скасувати його виступ на церемонії вручення RMA.

Як пише в суботу 29 вересня Коммерсант, Батурін поширив відповідний прес-реліз. Голова MTV Росія Леонід Юргелас також підтвердив, що до нього зверталися з таким проханням.

Віктор Батурін є інвестором Білана і чоловіком продюсера Яни Рудковської. Пара займається справами співака з тих пір, як помер його колишній продюсер Юрій Айзеншпіс, і оцінює нинішню вартість проекту в 5 мільйонів доларів. Навесні 2007 року Віктор Батурін заявив про плани з просування Діми Білана на західний ринок. Були найняті іноземні фахівці, у США був записаний новий англомовний матеріал.

Однак тепер Батурін заявив, що йому новий альбом категорично не подобається, що це далека російському слухачеві музика, розрахована на "афроамериканську" аудиторію, і в Росії на платівку чекає провал. За словами інвестора, саме з цих розумінь він не хоче, щоб Білан виступав на Russia Music Awards.

Церемонія вручення премій відбудеться 4 жовтня 2007 у Льодовому палаці. Ім’я Білана фігурує в чотирьох номінаціях ("артист року", "найкращий поп-проект", "найкращий виконавець", і "найкраща композиція"), також планується його виступ із піснею з нового альбому. Леонід Юргелас завірив, що організатори премії не збираються виключати Діму Білана зі списку претендентів на нагороду, й виступати на церемонії йому не заборонять.

Один з експертів, до яких звернувся "Коммерсант", припустив, що менеджмент Білана зумів заздалегідь довідатися, скільки нагород дістанеться співаку. Далі, порахувавши, що кількість нагород не відповідає статусові головної зірки російської поп-сцени, продюсери вирішили зовсім відректися від RMA.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: