DJ Tiesto: Welcome to Kiev!

До Києва приїжджає всесвітньовідомий ді-джей Tiesto. Подейкують, шоу триватиме близько п'яти годин.

DJ Tiesto (Фото: orhanaslan.com)
DJ Tiesto (Фото: orhanaslan.com)
У суботу, 23 червня, в Києві виступить всесвітньо відомий DJ Tiesto. Свій сет зірка зіграє у столичному Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті.

Київський концерт електронщика відбудеться в рамках туру на підтримку його останнього альбому під назвою Elements of Life. П'ятигодинне шоу буде розділене на чотири частини, що представляють основні стихії - воду, вогонь, повітря і землю. Зал також поділять на чотири зони: загальну, фан-зону, VIP-зону і де-люкс.

38-річний голландець, справжнє ім'я якого Тійс Вервест, відрізняється тим, що часто його сети тривають по сім-вісім годин. 

„Коли ти граєш дві години, то не відчуваєш контакту із залом. Коли ж я граю сім годин підряд, я повністю віддаюся музиці і імпровізую. Хоча це вимагає дуже серйозної концентрації. Тому за 15 хвилин до початку сету я настільки йду в себе, що навіть не чую, що мені кажуть",  - признається Tiesto. 

Грати сети ді-джей почав уже в 14 років. Досягнувши високого рівня професіоналізму, Tiesto вдалося заслужити визнання критиків і стати за версією журналу DJ Mag ді-джєєм номер один у світі тричі - в 2004, 2005 і 2006 роках. 

Вартість квитків складе від 150 до 650 грн. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: