"Доктору Хаусу" у ​​восьмому сезоні доведеться обійтися без Кадді

"Доктору Хаусу" у ​​восьмому сезоні доведеться обійтися без Кадді

Грегорі Хаус і Ліза Кадді

Ліза Едельштейн, яка грає роль лікаря Кадді, не погодилася на зниження гонорару за наступний сезон та відмовилася укладати контракт.

Акторка Ліза Едельштейн, що грає головного лікаря лікарні Прінстон Плейнсборо Лізу Кадді, кохану і противницю головного героя у серіалі "Доктор Хаус", відмовилася укладати контракт на восьмий сезон серіалу.

Славу серіалу склав британський актор Х'ю Лорі, що грає доктора Грегорі Хауса - циніка, мізантропа, наркомана і геніального діагноста, який знущається над оточуючими, порушує всі мислимі норми поведінки, але майже кожного разу успішно справляється з медичними головоломками.

Піку популярності "Доктор Хаус", що виходить з 2004 року, досяг в 2007 році, але з тих пір, незважаючи на численні "Золоті глобуси" та інші премії, аудиторія стабільно скорочувалася.

Спочатку планувалося, що нинішній, сьомий сезон стане останнім, однак у квітні було оголошено, що восьмий, заключний сезон "Хауса" було включено до програми телеканалу Fox на наступну осінь. Тоді ж повідомлялося, що свої контракти продовжили актори, що грають членів команди Хауса - Омар Еппс (доктор Форман), і Роберт Шон Леонард (Чейз).

Відомо, що акторам запропонували знизити гонорари. Зокрема, Едельштейн в сьомому сезоні отримувала по 175 тисяч доларів за епізод, в 2011-2012 році їй було запропоновано задовольнятися меншою сумою, на що вона не погодилася.

Тим часом Х'ю Лорі впритул зайнявся своєю музичною кар'єрою - він записав блюзовий альбом Let Them Talk і виступає з гастролями.

Читайте також:

Зірка саріалу "Доктор Хаус" Олівія Вайльд пішла від чоловіка

Сексапільна лікарка Кадді із "Доктора Хауса" знялася у фільмі про аборти

У Швейцарії живе лікар, який переплюнув доктора Хауса у витівках

Команду "Доктора Хауса" звинуватили в оргіях

Повʼязані теми:

Наступна публікація