Дональд Трамп подав до суду на організаторів литовського конкурсу краси

Дональд Трамп вважає, що організатори литовського конкурсу "Місіс Всесвіт" незаконно використали назву конкурсу і подає на них до суду.

Американський мільярдер Дональд Трамп і компанія NBC Univers у вівторок, 24 серпня, подали до литовського суду позов проти місцевої компанії за порушення авторських прав у зв'язку з проведенням в балтійській державі конкурсу "Місіс Всесвіт".

"Наш позов дуже простий. Назву було використано (литовцями) незаконно, оскільки всі права належать компанії, що базується в США", - заявив адвокат Miss Universe Organization Ерікас Саукалас.

Американські власники мають намір отримати від організаторів конкурсу "Місіс Всесвіт" компенсацію матеріального збитку, сума якого поки остаточно не підрахована.

Організатори шоу в Литві не бачать за собою ніякої провини.

"Всесвіт - це загальнопоширене слово, тому позов (американської) компанії не має підстав", - прокоментувала ситуацію Евеліна Груздіене, директор Pramogu Akademija, що організувала конкурс.

Більше того, Груздіене запідозрила американських власників бренду в тому, що їм просто не сподобалася сенсова складова литовського шоу - розкішні дами обговорювали проблему міжнародної торгівлі людьми.

Щоб потрапити на конкурс "Міс Всесвіт" у США, красуням потрібно дотримуватися певного кодексу поведінки, прописаного в умовах договору. Конкурсантки не тільки повинні мати високу моральність, за регламентом конкурсу дівчатам не можна, наприклад, палити.

Одна з вимог свідчить, що кандидатки не повинні бути зарученими, не повинні бути заміжніми (навіть у цивільному шлюбі) і не повинні мати дітей. Красуні, які перемогли на конкурсі, не мають права компрометувати свої високі титули протягом, як мінімум, року після коронації. Королеви краси повинні бути всьому світу прикладом чистоти, скромності і зразкової поведінки.

Конкурсантки литовського змагання на відміну від них обтяжені іншими зобов'язаннями - вони зобов'язані мати подружній статус і іноді бувають багатодітними матусями.

Читайте також:

Українка посіла 4-е місце на конкурсі "Міс Всесвіт-2010"

Анна Пославська на конкурсі "Міс Всесвіт" тричі на день змінює вбрання

"Міс Україна-Всесвіт" намагається набрати вагу для участі у "Міс Всесвіт"

Повʼязані теми:

Наступна публікація