Дональд Трамп зняв корону з "Міс Каліфорнія"

Відомий мільярдер позбавив дівчину, яка завоювала титул "Міс Каліфорнія", її звання. Дівчина не виконувала умови контракту. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Дональд Трамп, Кері Преджин
AFP
"Міс Каліфорнія" Кері Преджин позбавлена свого титулу.
"Міс Каліфорнія" Кері Преджин позбавлена свого титулу. Це рішення прийняли організатори конкурсу за підтримки головного спонсора змагання "Міс США" мільярдера Дональда Трампа.
За словами організаторів конкурсу "Міс Каліфорнія", Преджин позбавили титулу за систематичні порушення умов контракту. Вона не з'являлася на заходах, які, згідно з документом, повинна була відвідувати.

"Ми сподівалися, що ми зможемо виправити робочі стосунки. Проте ясно, що Кері не бажає виконувати свої зобов'язання за контрактом і працювати разом", - відзначає головний директор конкурсу краси в Каліфорнії Кіт Люіс.

"Міс Каліфорнію" вже позбавляли титулу. Преджин потрапила в центр скандалу в травні. В Інтернеті з'явилися її фотографії в напівоголеному вигляді. До того ж переможницю конкурсу краси критикували за вислови проти одностатевих шлюбів.

Проте тоді за Преджин заступився Трамп, і їй повернули корону. Тоді мільярдер заявив, що дає 21-річній дівчині "другий шанс". Третього шансу колишня "Міс Каліфорнія" більше не отримає.

Читайте також:

Ніколаєно привезе до України Дональда Трампа та "Міс Всесвіт"

Син Трампа приїхав подивитись на українських красунь

Екс-дружина Трампа пішла від 4-го чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: