Дружина олігарха подала до суду на Ксенію Собчак

На світську левицю Ксенію Собчак дружина олігарха подала до суду через образу честі і гідності.

Ксенія Собчак
Дружина олігарха подала до суду на Ксенію Собчак
Скандал трапився під час вручення премії "Срібна калоша". Цю номінацію Ксенія вручила дружині олігарха Ользі Родіоновій зі сцени з натяком, мовляв, нагорода дісталася їй за найдурніше роздягання на публіці (так організатори премії оцінили сміливу книгу "The Book of Olga", що вийшла в кінці року, в якій представлені серії відвертих фотографій Ольги Родіонової, зроблені відомим європейським фотографом - Беттіною Раймс).

Як відомо, щороку "калошу" вручають за заслуги (за найсумнівніші досягнення в області шоу-бізнесу). Більшість "лауреатів" публічно сміючись, приходять за статуеткою особисто. Ольга Родіонова на церемонію не прийшла, свою номінацію порахувала образою. Юристи готують позов до суду:
"Ця книга була випущена обмеженим накладом в 1000 екземплярів. І поширювалося лише на Заході колекціонерам, любителям фотографії і в арт-галереях, - пояснила свою позицію Ольга Родіонова. - Поважаючи консервативне мислення більшої частини нашого суспільства, я спеціально просила німецьке видавництво не продавати, не поширювати і не ввозити книгу до Росії. Ксенія не полінувалася і спершу випросила книгу у нашого спільного знайомого, а потім купила-таки її за кордоном і привезла до Росії. Книга не була частиною російського шоу-бізнесу.

Ольга Родіонова
Дружина олігарха подала до суду на Ксенію Собчак
У Росії її тримали в руках від сили десять чоловік. Який шоу бізнес? Коли мені стало відомо про номінацію на церемонії і про намір порушити авторські права, ми намагалися по-людськи відговорити їх від цього вчинку. Ви звернули увагу, що в назві номінації використовувалася словосполучення "Ради оного"? Моє прізвище обігрувалось вже в самій назві. Лоліту туди впихнули просто для показової об'єктивності - а насправді вона робилася просто "під мене".

"На жаль, я не можу говорити про деталі позову, їх готують юристи, - продовжує Родіонова. - Скажу лише, що їх буде кілька".

Ксенія Собчак має свою думку з цього приводу:
"Ця ситуація мені здається комічною, - каже Ксюша. - Подати позов до суду з приводу церемонії – це смішно, на мій погляд. Я, правда, щиро не розумію. Можливо, в суді Ольга мені пояснить, як поєднується те, що я жартами під час церемонії ображаю її честь і гідність, і те, що вона вивертає публічно свій, скажімо так, внутрішній світ напоказ. Це не є образою її ділової репутації?! І взагалі, про яку репутацію після таких фото можна говорити?! Для мене це є загадкою. Сподіваюся, в суді Ольга мені все це і пояснить".

Читайте також:

Ксенія Собчак: Україна стала рейхом. Всюди символи СС

Ксенія Собчак збільшила груди

Ксенія Собчак хоче груди Анни Семенович

Ксенія Собчак більше не кобила, тепер вона курка

Собчак звинуватила російських пілотів в пияцтві

Білан зі сцени зізнався, що наркоман, і обізвав Собчак кобилою

Ксенія Собчак обізвала Діброва шлюбним аферистом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: