Дружина Шварценеггера знала про позашлюбного сина з 2006 року

Марія Шрайвер, дружина Арнольда Шварцнеггера, давно знала про існування позашлюбного сина чоловіка, але мовчала про це.

Ім'я Арнольда Шварценеггера вже другий тиждень не зникає зі сторінок таблоїдів, які розкривають все більше і більше подробиць його зради.

Популярний глянець Hollywood life повідомляє, що позашлюбна дитина Арнольда від домробітниці Мілдред Баени не була сюрпризом для його дружини Марії Шрайвер, так як вона знала про нього протягом багатьох років.

Як стверджують багато джерел, дружина Арнольда давно помічала схожість між сином домробітниці та її чоловіком, просто довгий час закривала на цей факт очі.

"Мілдред зізналася, що батьком дитини є Арнольд... і заприсяглася, що вона після народження сина більше ніколи не спала з ним. Марія вирішила залишитися з чоловіком", - повідомляє джерело.

Але через час зв'язок відновився, більше того, кілька тижнів тому Марія застукала чоловіка голим в ліжку, в цей момент Мілдред ховалася у шафі. Тільки після цього обдурена дружина вирішила подати на розлучення. У свою чергу Арнольд подзвонив домробітниці і сказав, що вона звільнена.

Можливо, Марія Шрайвер мовчала б до останнього, якщо б не її близьке оточення, яке вимагало донести це до громадськості.

Нагадаємо, не так давно дружина Шварценеггера встановила за ним стеження, щоб дізнатися нові подробиці зради.

Читайте також:

Дружина Шварцнеггера сходила на побачення із Боно

Причиною розлучення Шварцнеггера став позашлюбний син

Арнольд Шварценеггер розійшовся з дружиною

Повʼязані теми:

Наступна публікація