Джексон ховається за маскою

Майкл Джексон вже давно не справляє враження здорової людини: проблеми з шкірою і обличчям почалися у поп-зірки ще багато років тому, а численні пластичні операції явно похитнули загальний стан здоров'я співака.

майкл джексон
Daily Mail
Джексон дуже хворий
Своє 50-річчя у серпні минулого року Майкл зустрів в інвалідному кріслі, одягнений в піжаму і капці. У такому стані папараці сфотографували співака, який видирається за допомогою помічників з машини, біля воріт власного будинку.

Днями з'явився новий доказ того, що Майкл хворий набагато серйозніше, ніж здається. У останні тижні співак зачастив в одну з клінік в Беверлі-Хіллс, де співак проходить курс терапії антибіотиками. На його обличчі завжди темні окуляри і хірургічна маска, а при виході з лікарні Майкл одягає ще q лікарняну шапочку. Щоки у співака хворобливо бліді і запалі, але головне, що вразило очевидців - страхітливий стан його рук: шкіра роз'їдена виразками.

За інформацією, що просочилася з клініки, Майкл Джексон страждає від стафілококової інфекції, яка, імовірно, була занесена під час чергової хірургічної спроби відновити ніс співака, що провалився. Інфекція швидко розповсюджується по шкірі співака: її сліди є і на обличчі, і на тілі. Це важка форма інфекції - MRSA, яка погано піддається лікуванню антибіотиками і може привести до необоротних наслідків. Майкл Джексон відвідує клініку двічі на тиждень - йому прописали регулярні ін'єкції.

"Може бути, що у Майкла Джексона дійсно найбільш небезпечна форма стафілококової інфекції - MRSA (метіцилін-резистентна форма золотистого стафілокока), - так прокоментував знімки співака один з провідних американських пластичних хірургів Ентоні Юн. - Хвороба надзвичайно небезпечна і з важко піддається лікуванню, оскільки інфекція дуже агресивна і відчайдушно чинить опір більшості відомих сьогодні антибіотиків. У найважчих випадках вона може викликати сепсис і призвести до смертельного результату. Важким пацієнтам так само іноді потрібна серйозна реконструкція зовнішності після того, як хірурги видаляють відмерлі ділянки шкіри. Особливо якщо серйозно уражене обличчя. Якщо інфекція виявлена вчасно і на ранній стадії, то з нею можна постаратися справитися".

Читайте також:
У Джексона немає патології
Джексон смертельно хворий
Майкл Джексон напише автобіографію
Майкл Джексон уникне суду
Син короля подав до суду на Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: