Дженніфер Лопес вимагає від екс-чоловіка 10 мільйонів

Колишній чоловік Джей Ло Оджані Ноа включив у фільм сексуальні сцени за участю Дженніфер.

Навіть року не прожила разом парочка Дженніфер Лопес та Оджані Ноа. Але при розлученні в 1998 році, мабуть, наперед відчуваючи підступ чоловіка, Джей Ло підписала з ним контракт про конфіденційність. Оджані ні за яких обставин не повинен афішувати їхні сімейні стосунки і тим більше - оприлюднювати домашнє відео з відвертими сценами.

Підписавши папери, десять років вона жила спокійно, встигла повторно вийти заміж ... І ось адвокати дізналися, що екс-чоловік їхньої підопічної знімає фільм "Як я одружився з Дженніфер Лопес: історія Джей Ло і Оджані Ноа".

Все б нічого, але Лопес стверджує, що екс-чоловік хоче показати їхні сексуальні розваги.

"11 годин домашнього відео, де я зображена без одягу, в сценах сексуального характеру. Особливо відверта зйомка була в нашому готельному номері, де ми проводили з ним медовий місяць", - сказала обурена Джей Ло.

Дженніфер звернулася до Верховного суду Лос-Анджелеса. У позові вона вимагає від колишнього чоловіка 10 мільйонів доларів за порушення договору про конфіденційність. І сподівається, що суд заборонить Ноа знімати цей скандальний фільм.

Нагадаємо, у серпні 2007 року Дженніфер відсудила у свого колишнього чоловіка 545 тисяч доларів США. Лопес ще в 2006 році подала позов проти свого першого Ноа, який збирався опублікувати книгу, що розкриває безсоромні подробиці їх сімейного життя.

У квітні 2007 року суд виніс ухвалу на користь Лопес, зобов'язавши її колишнього чоловіка виплатити 200 тисяч доларів як моральну компенсацію і ще 345 тисяч доларів на покриття судових витрат.

Читайте також:

Джей Ло яскраво відзначила 40-річчя

Фільм з Клуні і Лопес - найсексуальніший

Сімейна драма Джей Ло, їй забороняють носити короткі спідниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: