Джон Леннон ненавидів жінок

Автор біографії Джона Леннона Філіп Норман в своїй книзі John Lennon: The Life ("Джон Леннон: Життя") пише про те, що музикант був дуже ревнивим і жорстоким.

Він не давав спокою своїм улюбленим жінкам. Автор книги стверджує, що музикант був схильний до нападів необгрунтованої агресії і люті. Біографія побачить світ 28 жовтня. У John Lennon: The Life розповідається про те, що Леннон грубо ставився до своєї дружини Йоко Оно.

Джон Леннон
The Sun
Джон погано ставився до своїх дружин
До своєї першої дружини Синтії Леннон Джон ставився байдуже, коли вона дізналась про його роман з Йоко, він не став їй нічого пояснювати. Автор біографії музиканта стверджує, що коли Леннон і Йоко почали зустрічатись, він змусив її скласти список всіх чоловіків, з якими у неї були стосунки. Норман пише, що музикант ні на крок не відпускав від себе Йоко Оно, ревнуючи її до своїх колег по гурту, проте сам часто захоплювався іншими жінками.

Він також змушував її ходити на всі репетиції The Beatles, що стало причиною його конфлікту з учасниками гурту. Окрім відомостей про інтимне життя музиканта, в біографію включені інтерв'ю з Полом Маккартні, Йоко Оно, сином Леннона Шоном, а також описи епізодів юнацтва і розвитку стосунків музиканта з іншими членами четвірки Ліверпуля. Йоко, що допомагала Норману працювати над книгою, заявила, що незадоволена тим, як автор описав життя Леннона. Шон Леннон назвав книгу "нікчемною".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: