Джону Леннону поставили монумент

Вдова знаменитого учасника групи "Бітлз" Джона Леннона Йоко Оно відкриє в Рейк'явіку монумент, присвячений її чоловікові.

Джон Леннон
Вдова музиканта сама запалить вогні на монументі під звуки знаменитої пісні Леннона "Imagine". (Фото: images.scripting.com)
Вдова знаменитого учасника групи "Бітлз" Джона Леннона Йоко Оно відкриє у вівторок в ісландській столиці Рейк'явіку монумент, присвячений її чоловікові, передає телерадіокорпорація Бі-бі-сі.

Відкриття пам'ятника "Башта миру" приурочено до 67-ої річниці з дня народження Леннона, яке відзначається 9 жовтня. Проект башти заввишки 20 метрів Оно задумала ще за життя великого "бітла" - 40 років тому. На монументі на 24 мовах вигравійована фраза "Imagine peace" - "уявіть мир".

Вдова музиканта сама запалить вогні на монументі під звуки знаменитої пісні Леннона "Imagine" 1975 року. "Мені дуже повезло побачити, як мрія мого чоловіка і моя стає реальністю", - сказала Оно.

Разом з нею у відкритті пам'ятника візьмуть участь їх син Шон Леннон, день народження якого співпадає з батьківським, а також екс-учасник "Бітлз" Рінго Старр. Очікується, що на церемонії буде присутня відома ісландська співачка і актриса Бйорк.

За словами вдови Леннона, вона зібрала близько 100 тисяч побажань від людей зі всього світу, і листочки з цими побажаннями, поміщені в спеціальні капсули, будуть зариті в землю біля монумента.

"Йоко вибрала Ісландію через її репутації миролюбної країни. Вона хотіла, щоб цей пам'ятник, цей мирний маяк нагадував кожному, що мир можливий", - сказав директор музею Леннона в Рейк'явіку Хатфорт Інгвасон. Він повідомив також, що спеціально на відкриття монумента приїхали тисячі туристів з різних країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: