Джорджа Майкла засудили до двох місяців в'язниці

Відомого співака Джорджа Майкла засудили до восьми тижнів ув'язнення. Чотири тижні він мусить відсидіти у в'язниці, а решту - під арештом у будинку.

Суд Лондона засудив у вівторок, 14 вересня, поп-співака Джорджа Майкла до восьми тижнів в'язниці. 47-річний музикант був визнаний винним у водінні автомобіля в стані наркотичного сп'яніння.

Вранці, 4 липня, Джордж Майкл був заарештований на півночі Лондона після того, як врізався на своїй машині в фотомагазин. В результаті інциденту біля магазину була пошкоджена вітрина. Співак не постраждав, він дочекався прибуття поліції, яка зафіксувала наявність у його крові алкоголю та наркотичних речовин.

В очікуванні судового розгляду музикант ліг в реабілітаційну клініку, щоб позбавитися від депресії та безсоння, викликаних прийомом наркотиків. На суді Майкл повністю визнав свою провину.

Проте суддя не став обмежуватися умовним терміном для співака, оскільки той в минулому вже мав проблеми із законом. За останні шість років виконавця затримували за порушення правил дорожнього руху сім разів.

Джордж Майкл буде зобов'язаний відсидіти у в'язниці чотири тижні, а решту терміну - під арештом у будинку. Крім того, суддя позбавив його водійських прав на п'ять років і постановив виплатити штраф у розмірі 1250 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики

"Убитий" Джордж Майкл ховався від поліції у фургоні

Джордж Майкл відкриває нову галерею

Джорджа Майкла засудили до двох місяців в'язниці

Джорджа Майкла засудили до двох місяців в'язниці

Повʼязані теми:

Наступна публікація