Екс-коханку Ронні Вуда вигнали із реаліті-шоу

Телеглядачі вигнали із реаліті-шоу "Великий брат" колишню коханку Ронні Вуда - Катерину Іванову через те, що вона багато спить.

Колишню подругу гітариста рок-групи Rolling Stones організатори покликали на проект "Великий брат" в надії, що вона приверне увагу молоді, і людей похилого віку.

Ставка у керівництва шоу була проста: підлітки будуть дивитися, тому що захоплюються Катериною Івановою і її вмінням зі смаком одягатися, а "старенькі" потішать своє самолюбство, мовляв, "може, і я можу позалицятися до молоденької". Колишній офіціантці, через яку Ронні Вуд розлучився зі своєю дружиною, запропонували гонорар - 160 тисяч доларів.

Але очікування організаторів шоу не виправдалися. Не допомогли навіть два учасники, які відразу ж стали домагатися уваги Каті, і через що на шоу розгорілися справжні пристрасті.

Дівчина сказала, що на проекті буде самою собою, спробує змити ярлик "подружка Ронні Вуда". І весь час спала або валялася в ліжку, не відповідаючи на увагу шанувальників.

Невдоволення глядачів було блискавичним - 44 відсотки з них засудили Іванову за лінь і бездіяльність і проголосували проти. Дівчина з ганьбою покинула шоу.

Читайте також:

Екс-коханка Ронні Вуда отримає 160 тисяч доларів

Поліція винесла попередження Ронні Вуду, який побив свою коханку

Ронні Вуд побив свою російську коханку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: