Екс-продюсер подав на Галкіна до суду

Віктор Шульман (імпресаріо Галкіна) звинуватив Максима в зриві ряду концертів, подав на нього до суду з наміром виграти десятки мільйонів рублів.

Максим Галкін
Екс-продюсер вимагає в Галкіна 42 мільйони
У вівторок Віктор Шульман представив позов в один з районних судів Москви. Розмір грошової компенсації, яку має намір відсудити імпресаріо - 42 млн. 765 тис. 959 руб. 31 коп..

Причому це не єдина заява позивача — ще до нового року екс-продюсер Галкіна подав такий же позов, але до окружного суду Нью-Йорка (по місцю розташування організації).  Шульман стверджує, що гуморист уклав з ним договір про участь в концертній програмі по містах Німеччини. Імпресаріо нібито заздалегідь передав Галкіну гонорар за виступ.

Крім того, витратився на підготовку концертного туру. У німецькому аеропорту пародиста чекав лімузин. Спеціально для знаменитого гостя був зарезервований номер в готелі.

Продюсер заздалегідь домовився про рекламу з відомою німецькою компанією. Галкін, за словами позивача, виступати відмовився. З приводу зриву гастролей у артиста було лише одне пояснення - нібито він не мав візи для роботи за кордоном. Правда, за словами юристів, робоча віза гумористові не потрібна.  

Тепер продюсер сподівається через суд стягнути з артиста свої мільйони.
"Заявлена лише та сума, яку втратив Шульман при організації туру", — заявив адвокат позивача Станіслав Тарасов.

Читайте також:
Пугачова подарувала Галкіну золотий телефон Vertu
Галкін перед весіллям з Пугачовою влаштував вечірку
Пугачова зізналася про вінчання з Галкіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: