Елтон Джон виступив у Києві

Концерт знаменитості відвідало близько 200 тисяч чоловік, серед яких президент України Віктор Ющенко та його родина.


Близько 200 тисяч чоловік відвідали увечері в суботу безкоштовний концерт Елтона Джона на Майдані Незалежності в Києві.

На концерті, зокрема, були присутні президент України Віктор Ющенко разом з дружиною та дітьми, інші вітчизняні політики.

Концерт відбувся в рамках програми боротьби зі СНІДом в Україні. Виступ британської музичної зірки транслювався в прямому телевізійному ефірі.

Всім, хто був присутній на Майдані, роздавали презервативи та інформаційні буклети про ВІЧ/СНІД.

Своїм виступом Елтон Джон хотів привернути увагу до проблеми СНІДу в Україні. За деякими даними, кожні 10 хвилин в Україні одна людина заражається на ВІЧ.

Британський співак і композитор повідомив присутніх, що зробить все від нього залежне, щоб допомогти українцям в боротьбі з хворобою. 

Фонд Елтона Джона фінансує в Україні 23 проекти, спрямовані на боротьбу з ВІЧ. Гроші, виручені від продажу квитків на VIP-місця на останньому концерті, також підуть на фінансування цих проектів. 

Тим часом, деякі православні активісти закликали бойкотувати концерт британської зірки. Вони запідозрили Елтона Джона в тому, що він пропагує гомосексуальний спосіб життя, і назвали захід "богохульным".

Як повідомлялося, Елтон Джон прибув до України 15 червня. В той же день у галереї "PinchukArtCentre"  відкрилася виставка фотографій з колекції музиканта.   

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: