Елтон Джон заспіває за один долар США

Елтон Джон одержить за київський концерт один долар США.

Гонорар британського співака та композитора Елтона Джона, який, як стало відомо напередодні, виступить у Києві з благодійним концертом 16 червня, складе символічну суму в 1.

Як повідомляє газета Дело, концерт відбудеться на Майдані Незалежності, триватиме як мінімум дві години. На розігріві виступати ніхто не буде. Час проведення концерту поки-що уточнюється.

Майдан розділять на кілька зон. Квитки будуть продаватися тільки в VIP-зону. Благодійний внесок з однієї людини складе одну тисячу доларів. Крім VIP-зони, запланована фан-зона. Туди будуть пропускати безкоштовно всіх бажаючих.

Організує приїзд зірки в Україну фонд дочки Леоніда Кучми і дружини мільярдера Віктора Пінчука Олени Франчук Антиснід. 23 травня фонд оголосив про нову міжнародну програму дій На краю.  

Концерт Елтона Джона, за який співак відмовився брати гонорар, є тільки частиною цієї великої програми. У рамках програми На краю також буде реалізований спільний проект фонду Олени Франчук і Фонду Елтона Джона (Elton John AIDS Foundation), на який Фонд Антиснід Олени Франчук виділить грант у розмірі 2,5 млн. Проект розрахований на 5 років і буде спрямований на допомогу дітям, які постраждали в результаті епідемії ВІЛ/СНІДу.

"Концерт Джона допоможе актуалізувати проблему СНІДу в суспільстві", заявила 23 травня Олена Франчук.

Елтон Джон, відомий співак і музикант, який не приховує свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, побуває в Україні вперше. Він приїде разом зі своєю командою, з якою він нещодавно відновив виступи.

23 травня, того ж дня, коли було оголошено про проведення благодійного концерту Елтона Джона в Києві, стало відомо про те, що співак скасував серію із шести концертів, запланованих у п’ятьох європейських містах, у тому числі й у Москві. Московський концерт повинен був відбутися 3 липня. Крім того, скасовані виступи 5 і 6 червня у Венеції, 22 червня в Берліні, 9 вересня в Парижі та 14 вересня в Севільї.

Усі вони були заплановані в рамках турне Red Piano. Одна з особливостей цього турне - складне оформлення сцени. Організатори гастролей заявили, що "не можуть гарантувати проведення виступів" у перелічених містах, тому європейську частину турне Елтона Джона довелося скасувати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: