Еністон зневажає Джолі, бо вона вкрала Пітта

Досі голівудська зірка Дженіфер Еністон прагнула не говорити на тему свого розлучення.

Треба віддати належне акторці, кілька років вона з гідністю мовчала про свою суперницю. Проте момент істини настав. Зараз Джен вирішила розповісти всьому світу про своє ставлення до Анджеліни Джолі.

Дженіфер Еністон
Daily Mail
Дженіфер Еністон вважає Джолі розбещеною
Про своє ставлення до колишнього чоловіка та жінки, яка його вкрала, Еністон розповіла в інтерв'ю модному журналу Vogue. Як виявилось, Джен вважає Енджі розбещеною, особливо після того, як Джолі заявила, що закохалася в Бреда на зйомках фільма "Містер та місіс Сміт". Адже тоді Пітт ще був одружений з Еністон.

"Це інтерв'ю показує, що Джен більше не боїться Джолі, - говорить джерело з оточення акторки. - І це надзвичайно істотно".

За словами Еністон, вона і уявити собі не могла, що її чоловік закохався до розлучення. Проте, вона з повагою ставиться до Бреда, вважає його відмінним хлопцем і визнає, що дуже уважно ставиться до його проблем. Адже після розриву пара все-таки залишилась друзями. До Анджеліни ставлення абсолютно протилежне. Особливо розсердило Джен інтерв'ю з Джолі (дворічної давності), в якому зірка "Лари Крофт" запропонувала зустрітися і обговорити всі питання. Тоді ж Джолі заявила, що роман з Бредом почався на зйомках "Містер та місіс Сміт".

"Для мене пропозиція зустрітися і поговорити була дивною, - говорить сьогодні Еністон. - Мені здавалося, що я відчуваю фальш. Невже вона дійсно хотіла нашої зустрічі? Здається, це свідчить про розбещеність".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: