Ерос Рамазотті не приїде в Київ через кризу

Київський концерт італійського співака Ероса Рамазотті, запланований на 2 грудня, було скасовано через економічну кризу в Україні.

"У бізнес формулі такого масштабного заходу завжди існує три складові, де Х - це, власне, організатори події, Y - партнери, які виступають спонсорами проведення концерту, і Z - глядачі. Для того, щоб концерт відбувся, необхідно щоб відбулися всі ці елементи. Тобто, організатори повинні виконати свої зобов'язання, спонсори - виступити фінансовим гарантом події і, звичайно, глядачі повинні придбати квитки. В даному випадку, на жаль, Y та Z не повністю виправдали наші надії, що зробило неможливим проведення концерту", - заявив керівник "Продюсерського центру" Гела Тодуа.

ерос рамазотті
MTV
Ерос Рамазотті не приїде в Україну
Організатори концерту зазначили, що зробили все можливе для того, щоб концерт відбувся.

"Було проведено масштабну кампанію концерту, внесено передоплату за оренду концертного залу "Україна", заброньовано проживання співака і його команди в п'ятизірковому готелі Hayat", - пояснив Тодуа.

Однак попередні домовленості зі спонсорами події не реалізувалися, оскільки вони не виділили необхідні кошти для проведення концерту. Тодуа також сказав, що українці в умовах фінансової невизначеності неохоче купували квитки на концерт.

Гроші за придбані квитки можна отримати в касах НД "Україна" з 23 по 26 грудня 2008-го року. Вартість квитків становила від 250 до 5000 гривень.

Нагадаємо, що спершу концерт Рамазотті був запланований на 15 жовтня, однак організатори перенесли його на 2 грудня, начебто через політичну нестабільність в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: