Напівголі феміністки влаштували під стінами Міносвіти акцію проти свавілля у вузах

Феміністки в Києві влаштують акцію, якою хочуть привернути увагу до сексуальної розпусти в інститутах і університетах.

У Києві під стінами будівлі Міністерства освіти і науки України жіночий рух "Femen" провів акцію "А-та-та", головна мета якої – привернути увагу громадськості до сексуальних безчинств, які відбуваються у вищих учбових закладах України.

Дівчата "Femen" показали міні-виставу, як на їхню думку, доводиться здавати українським дівчатам іспити і заліки у вузах. Студенток привселюдно відшмагали "викладачі". "Femen" запевняють, що ректори, декани і викладачі використовують свій статус для сексуального шантажу молодих студенток, в обмін на успішне навчання і житло в гуртожитку.

Крім того жіночий рух "Femen" зажадав від Міністерства освіти і науки України: створити комісію для внутрішнього розслідування фактів сексуальних домагань ректорсько-викладацького складу по відношенню до студенток; організувати анонімну "гарячу лінію" для звернення постраждалих; осіб підозрюваних в розпусних діях, негайно усунути від виконання службових обов'язків.

"Поки Міністерство освіти думатиме над нашими вимогами, жіночий рух "Femen" спільно з пресою проведе власне розслідування і надасть громадськості свій рейтинг найрозпусніших вузів Києва" – попередила лідер жіночого руху "Femen" Ганна Гуцол.

Читайте також:

Мокрі жінки проти секс-туризму

Студенти академії: заступник ректора-педофіла був його спільником

Київському ректору-педофілу загрожує до 15 років в’язниці

Бородаті феміністки пікетували компанію L'Oreal в Парижі

 

 

ВідеоФеміністки проти свавілля у вузах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: