Філіп Кіркоров посміявся з "рожевої куфайки"

Філіп Кіркоров посміявся з "рожевої куфайки"

Філіп Кіркоров / Фото: Delfi

Філіп Кіркоров "наїхав" на аноніма у Twitter і заявив, що сам обиратиме кому йому подобатись, а  кому ні.

Співак Філіп Кіркоров, який завів мікроблог на сервісі Twitter активно спілкується в ньому зі своїми прихильниками і критиками. Його новий пост виявився присвяченим користувачеві, якого поп-зірка охрестив "рожевою куфайкою".

"Ай да Філька! Як взбаламутив твіттерское болото! Ой, що ви, що ви! Нас образили! А не треба грубіянити! Не треба ображати! І на "ти" ніхто нікому не давав право звертатися!! Що? Не сподобалося? А я і не намагаюся вам сподобається!! Ха! Я можу вже сам вибирати, кому мені подобатися, а кому ні!! Терпіти "анонімне хамство" виродків, які нічого в житті не зробили, окрім "заздрісних випадів в Інтернеті на відомих та успішних" як терплять мої колеги, я не буду! в "хорошого" і "правильного" ніколи не грав і грати не збираюся! Рівно як і загравати з масами! Так що повторюся, точніше процитую свою подругу Яну Рудьковську "Заздріть мовчки, жаби!! Вам-пір'ям скрипіти, а мені-любити і співати !!!!!!!!!! Всім удачі!! Ф.К." - свідчить нещодавній мікропост Кіркорова.

Нагадаємо, що термін "рожева куфайка" створений, ймовірно, за аналогією журналістки Ірини Ароян, що стала відомою як "рожева кофтинка".

Читайте також:

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація