Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

Каннський кінофестиваль, який в ці дні проходить у Франції, підніс глядачам черговий сюрприз: художній фільм знаменитого данського режисера Ларса фон Трієра "Антихрист" викликав обурення.

ДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ: "Шокуючий "Антихрист" фон Трієра"

"Антихрист", фільм Ларса фон Трієра
Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю
Картина "Антихрист" режисера, відомого своїм нестандартним баченням кіно, присвячена російському режисерові Андрію Тарковському і безумству людської плоті, залишеної Богом. І критики, і глядачі були обурені великою кількістю у фільмі відверто жорстоких сцен, а також безпрецедентними навіть для сучасного кінематографа порнографічними моментами.

На прес-конференції журналісти, які стали першими глядачами фільму, зажадали від Ларса фон Трієра пояснити, які були цілі "Антихриста" і що за мотиви керували ним. Перед початком показу режисер заявив: "Моїми діями керував сам Господь Бог", окрім цього, він підкреслив, що є кращим майстром кінематографа в світі.

За словами Фон Трієра, в основу образного змісту картини лягли сни про жорстокість і секс, які бачив сам режисер. Про це можна і здогадатися, особливо завдяки деяким сценам. Так, з високої трави вискакує лисиця і комп'ютерно-людським голосом повідомляє людину, що "хаос править".

Головні герої фільму – сім'я європейських інтелектуалів. Героїня Шарлоти Гінзбург – історик і письменниця, герой Уїльяма Дефо – психотерапевт. Вже в пролозі розігрується драма: в той час, як чоловік і дружина займаються коханням, їхній маленький син-лунатик падає з вікна разом зі своїм іграшковим ведмежатком. Після цих страшних подій Шарлота потрапляє в психіатричну клініку, а потім її лікування бере на себе чоловік: разом подружжя вирушає в заміський будинок "Едем", якого героїня боїться, як вогню. Саме у "Едемі" і розігруються найжорстокіші сцени фільму.

Титр "Фільм присвячується Андрію Тарковському" з'являється лише в кінці стрічки. "Чесно кажучи, я не думав про аудиторію, коли робив фільм", – розповів Ларс фон Трієр.

І реакція на фільм, дійсно, була дуже негативною. Проте під час прес-конференції режисер так вправно парував, відповідаючи на агресивні запитання журналістів, що до кінця зустрічі багато хто погодився з тим, що фільм має право на існування.

ДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ: "Шокуючий "Антихрист" фон Трієра"

Читайте також:

На Каннському фестивалі Джим Керрі грав у сніжки

Лідером Каннського фестивалю став французький фільм "Пророк"

Каннський фестиваль відкрився показом мультфільму

У Франції відкрився Каннський фестиваль

Космонавтам покажуть "Тараса Бульбу" перед вильотом в космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: