Французи сплять на вулиці заради Маккартні

Десятки фанів Пола Маккартні провели ніч перед знаменитим концертним залом "Олімпія" в Парижі, де пройде його концерт.

Десятки фанів Пола Маккартні провели ніч перед знаменитим концертним залом "Олімпія" в Парижі, де в понеділок увечері пройде єдиний концерт екс-бітла. Про це повідомила радіостанція "Франс-інфо".

Бажаючи у жодному разі не пропустити унікальний виступ, найбільш пристрасні прихильники Маккартні стали ще у неділю ввечері збиратися на бульварі Капуцинів, де розташована "Олімпія".

Щоб перенести холодну жовтневу ніч (за даними служби "Метео-Франс", температура склала близько 5 градусів за Цельсієм), вони запаслися сухим пайком, термосами з кавою і чаєм і одяглися в зимовий одяг, а також прихопили спальні мішки.

"Заради концерту Пола можна і померзнути", - сказав кореспондентові радіостанції 46-річний мешканець департаменту Сена-і-Марна, який одягнув теплу куртку з капюшоном поверх двох светрів. А 19-річна студентка повідомила, що спеціально приїхала з Авіньона, оскільки "боїться, що цей виступ може опинитися останньою можливістю своїми очима побачити Маккартні на сцені".

Промучившись ніч на холоді, прихильники екс-бітла виявилися першими в черзі до кас концертного залу, де в середині дня розпочнеться продаж квитків. Щоб присікти можливу спекуляцію, організатори концерту вирішили реалізувати всі дві тисячі квитків винятково через касу "Олімпії".

Додатково кожному володареві квитка надінуть на зап'ясток спеціальний браслет, зняти який можна буде лише після проходження контролю на вході в концертний зал.

Останній раз Маккартні виступав в "Олімпії" 43 роки тому, тоді ще в складі "Бітлз", а ось тепер дасть сольний концерт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: