Гібсону загрожує 4 роки в'язниці за побиття Григор'євої

Гібсону загрожує 4 роки в'язниці за побиття Григор'євої

Мел Гібсон та Оксана Григор'єва

55-річному актору Мелу Гібсону знову висунуть звинувачення у домашньому насильстві над його колишньою коханою Оксаною Григор'євою.

Окружний прокурор Лос-Анджелеса Джон Лінч готовий пред'явити голлівудському актору Мелу Гібсону звинувачення в домашньому насильстві над його колишньою дружиною Оксаною Григор'євою. Гібсону загрожує тюремний термін від одного до чотирьох років. Як стало відомо американським журналістам, у звинуваченнях є серйозні докази провини актора, про які невідомо ані широкій публіці, ані самому Гібсону.

Нагадаємо, 40-річна Григор'єва стверджує, що 6 січня 2010 року Мел побив її, пошкодивши передні зуби. За її словами, в цей момент на руках у неї була маленька дочка Люсія.

За даними сайту RadarOnline.com, який першим у липні минулого року опублікував аудіозапис сварки Гібсона з дружиною, а потім фотографії розбитого обличчя Григор'євої, прокурор та інші службовці суду Лос-Анджелеса вважають неминучим пред'явлення звинувачень 55-річному актору по кримінальній справі.

У вівторок, 18 січня, Лінч зустрівся з адвокатом Гібсона Блером Берком в будівлі Верховного суду Каліфорнії, давши йому останню спробу переконати владу у відсутності необхідності судити його клієнта. Прокурор розмовляв з Берком протягом двох годин, проте з джерел, близьких до справи, стало відомо, що у Гібсона практично немає шансів уникнути суду.

Читайте також:

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Повʼязані теми:

Наступна публікація