Гільдія кіноакторів вимагає відставки керівництва

Національна рада американської Гільдії кіноакторів вимагає відставки виконавчого директора і головного перемовника з питань укладення нової трудової угоди з кіностудіями Дуга Аллена.

"Ми переконані, що нашій організації потрібен новий курс та новий капітан", - йдеться в електронному листі, який розіслали членам Гільдії 19 січня.

Члени ради, які підписали листа звинувачують Дуга Аллена у відсутності прогресу в перемовинах з Асоціацією продюсерів та розколі всередині самої Гільдії.

Відмова керівництва акторської профспілки підписати новий контракт замість того, який закінчився 30 червня 2008 року вже коштувала членам Гільдії понад 46 млн. дол..

Наприкінці грудня через внутрішні розбіжності було прийняло рішення відкласти референдум стосовно загального акторського страйку, який мав розпочатися 2 січня 2009 року.

Проти страйку виступили не тільки регіональні підрозділи Гільдії, але й багато голлівудських зірок першої величини. Наступне засідання національної ради призначено на квітень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що через страйки може бути зірвана 81-а церемонія вручення премії Оскар Американської академії кіномистецтва, яка відбудеться 22 лютого.

Читайте також:
Працівники Боллівуду знову страйкують

Нацрада забороняє Comedy club
Церемонія "Оскар" під загрозою зриву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: