Гітарист Queen захиститься з астрономії

Гітаріст Queen Браян Мей сподівається незабаром захистити докторську дисертацію з астрономії - за 36 років після того, як покинув науку.

Браян Мей, гітарист Queen (Фото: www.brianmay.com)
Науковий керівник Мея впевнений у цінності та успіху його дисертації. Натомість колеги-астрономи в них сумніваються.
Гітаріст Браян Мей незабаром сподівається захистити докторську дисертацію з астрономії - за 36 років після того, як віддав перевагу над роботою над нею участі в легендарній групі Queen, передає у п'ятницю телерадіокорпорація BBC.

”Я не сумніваюся, що Браян Мей зробив би приголомшливу наукову кар'єру, якби закінчив свою дисертацію 1971 року", - так прокоментував спільну з Мєеєм роботу астрофізик доктор Герік Ізрейліан.

Музикант у п'ятницю здав роботу "Радіальна швидкість у зодіакальній пиловій хмаринці" до лондонського Імперіал-коледжу. 23 серпня йому належить обговорити свою роботу з членами дисертаційної комісії. Результати стануть відомі після обговорення.

Нещодавно Мей проходив практику в обсерваторії на Тенеріфе, де вивчав походження хмари космічного пилу.

”Проте, як прихильник Queen, я радий, що він тимчасово покинув науку", - прокоментував повернення до науки доктор Герік Ізрейліан .

Пилова хмаринка (Фото: www.astro-azbuka.info)
Дисертацію Браяна Мея присвячено швидкості в зодіакальній пиловій хмаринці. (Фото: www.astro-azbuka.info)
До своєї наукової діяльності 60-річний Мей ставиться вельми серйозно. Так, нещодавно було надруковано книгу з астрономії, яку музикант написав у співавторстві з телеведучим, автором науково-популярної програми про астрономію, сером Патриком Муром.

Проте і про музику гітарист не забуває. Зараз він зайнятий підготовкою концерту в ознаменування установки нового телескопу в обсерваторії Доля де лос Мучачос на острові Ла Пальма, де в липні він закінчив своє навчання.

Майбутній захист гітариста бурхливо обговорюють у стінах імперіал-коледжу, проте деякі його співробітники виражають сумніви щодо того, що робота Мея відповідає найвищим науковим вимогам.

”Важко чекати, що Мей все ж таки всерйоз захищатиме дисертацію", - повідомив агенції "РИА Новости” один з них.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: