Гітарист Rolling Stones розлучається через коханку

У романі 61-річного гітариста Rolling Stones Ронні Вуда з юною росіянкою Катею Івановою, офіціанткою одного з лондонських барів, схоже, настала розв'язка.

Ні, Ронні не кинув 20-річну пасію, як того вимагали його дружина Джо, багато друзів і мати росіянки Ірина. У "відставку" доведеться піти самій Джо, з якою музикант прожив 23 роки. Вуд готовий офіційно розлучитися з нею, заплативши за свободу величезні відступні.

ронні вуд, Rolling Stones
Ронні хоче одружитись з Єкою, Фото: www.music-life.nnov.ru
Ронні "запав" на Єку (так він називає Єкатерину) минулого квітня - дівчина обслуговувала один зі світських фуршетів. Залицяння музиканта Катя прийняла, хоча за віком він годився їй в дідусі. Вона і не знала, що її знайомий - учасник легендарного гурту і багатій.

А далі закрутилася така любов, що дивувалися навіть найжвавіші британські таблоїди. Вуд відвіз новоспечену попелюшку в свій маєток, де провів з нею кілька місяців.

В кінці літа Джо, вражена зрадою, вперше пригрозила йому розлученням. Її адвокати оцінили розрив відносин в 82 мільйони доларів. А чоловік взяв і погодився.

За таку ганьбу ображена дружина вимагала збільшити суму відступних до 100 мільйонів доларів (загальний стан Вуда не набагато більший - 140 мільйонів). Проте він готовий задовольнити і цю вимогу. Мабуть, вважає, що 40 мільйонів їм з Єкою вистачить на все.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: