Глядачі подали до суду на Ренату Літвінову

У Санкт-Петербурзі глядачі подали до суду на актрису Ренату Літвінову, назвавши її гру у виставі "Записки божевільного" за однойменним твором Гоголя "відвертою халтурою".

Земфіра та Рената Литвинова
УНІАН
Земфіра заступилась за Ренату
Обурені глядачі зажадали повернути їм гроші, сплачені за квитки вартістю від 500 до 4500 рублів, а також відшкодувати моральні збитки. Глядачі вважають, що гра Ренати Літвінової була "чистою халтурою".

У першій частині вистави повинен був грати петербурзький композитор Олег Каравайчук, а у другій Рената Літвінова та Олександр Баширов збиралися читати уривки із Гоголя.

Але замість Каравайчука глядачам на великому екрані почали показувати фільм про композитора, який багато хто уже бачив на телеекранах.

Каравайчук вийшов на сцену із годинним запізненням, зал зустрів його улюлюканням і свистом.

У ході вистави Рената Літвінова та Олександр Баширов читали Гоголя, при цьому вони перемовлялися і втрачали сторінки тексту. У відповідь глядачі почали свистіти та улюлюкати, а Літвінова вийшла із ролі і вступила у перепалку зі залом. Співачка Земфіра, яка супроводжувала Літвінову у цих гастролях, вибігла на сцену, щоби заступитися за подругу.

Багато хто із присутніх демонстративно покинув приміщення та зажадав від організаторів повернути гроші. Ті відмовились, заявивши, що гроші можуть бути поверненими лише у разі скасування спектаклю.

"Гроші ми вам все одно не повернемо, бо це такий спектакль. Він відрізняється від класичних постановок. І взагалі, я у цьому проекті найнормальніша!" - сказала Рената.

Повідомляється, що загалом вирішили судитися близько двохсот осіб.

Читайте також:

Рената Літвінова зробила колекцію одягу

Рената підвела Zемфіру

Рената Літвінова – найвродливіша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: