Григор'єва звинуватила Гібсона у побитті свого 14-річного сина

Російська піаністка висунула нові обвинувачення на адресу свого екс-бой-френда Мела Гібсона: тепер вона стверджує, що два роки тому він побив її 14-річного сина.

Російська піаністка Оксана Григор'єва, колишня цивільна дружина Мела Гібсона, знову подала судовий позов проти голлівудського актора.

Тепер Григор'єва вимагає від Гібсона компенсації розміром у півмільйона доларів за те, що Гібсон, за її словами, завдав моральної і фізичної шкоди її 14-річному синові (від актора Тімоті Далтона).

За словами Оксани, в січні 2009 року під час чергової сварки, яка переросла у фізичне насильство, Гібсон почав залякувати і ображати Олександра, і кинув його на стіл.

Сам актор стверджує, що йому довелося вдарити тільки кохану, оскільки та, за його словами, вела себе неадекватно.

Григор'єва вимагає від екс-бойфренда півмільйона доларів, а адвокати Гібсона зараз готують відповідь на її вимогу.

Нагадаємо, що в травні цього року Григор'єва зняла з Гібсона всі свої звинувачення в домашньому насильстві.

Однак пара досі не врегулювала питання, що стосується опіки над їхньою спільною дочкою Лючією. Раніше суд ухвалив, що, коли дівчинці виповниться три роки, вона буде проводити з обома батьками рівну кількість часу. Григор'єва оскаржує це рішення.

Навесні 2010 року Гібсон розлучився з Григор'євою, яка народила йому в листопаді 2009 року доньку - восьму за рахунком дитину актора. Наприкінці червня 2010 року іноземні ЗМІ поширили заяву Оксани, в якій вона стверджувала, що Гібсон ударив її в обличчя.

Виступаючи в суді, актор визнав свою провину, погодившись піти на мирову угоду. Тим самим він позбавив себе від реального тюремного терміну (йому загрожувало до 4 років ув'язнення).

При цьому прокуратура вирішила не висувати проти Григор'євої звинувачення в тому, що вона вимагала гроші у Мела Гібсона в обмін на компрометуючий актора аудіозапис.

Читайте також:

Мел Гібсон уклав з дружиною угоду про розлучення

Григор'єва відмовилась від звинувачень проти Гібсона

Мела Гібсона ледь не застрелили копи

Українські націоналісти заступилися за Мела Гібсона

Повʼязані теми:

Наступна публікація