Грузії заборонили співати на "Євробаченні" пісню про Путіна

Організатори "Євробачення", Європейський мовний союз, зажадав від Грузії внести зміни в текст пісні групи "Стефані і 3g", що представляє цю країну на музичному конкурсі.

Європейський мовний союз порахував, що пісня грузинських виконавців порушує правила конкурсу, що може призвести до дискваліфікації Грузії.

Як повідомляється на офіційному сайті Європейського мовного союзу, пісня We don't wanna put in не відповідає вимогам 4 пункту 9 правила проведення про "Євробачення".

Згідно з правилами пісні "не повинні шкодити репутації виступу або пісенному конкурсу ''Євробачення". Текст і назва пісні "Стефані і 3g" (у якій можна розгледіти натяк на прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна), на думку організаторів "Євробачення", порушує правила конкурсу.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, Грузії до 16 березня необхідно або обрати іншу пісню, або змінити текст вже обраної композиції. Виконавці пісні We don't wanna put in визнавали, що їхня композиція насправді є протестом проти політики Росії. Група "Стефані і 3g" повинна виступити в Москві в першому півфіналі "Євробачення" 12 травня.

Читайте також:

Грузія поїде в Москву на "Євробачення-2009"

Скандал з "Євробаченням" дійшов до президента України

Світлана Лобода представить Україну на "Євробаченні-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: