Грузинський режисер об'явить голодовку, якщо йому не дозволять жити в Україні

Грузинський режисер-сценарист Давид Курідзе погрожує оголосити голодування після того, як йому видали постанову про примусове видворення з України та помістили у пункт утримання іноземців.

Грузинський режисер Курідзе майже 3 роки працював у Києві сценаристом на кіностудії їм. Довженка. Кожні півроку він виїздив за кордон і знову в’їжджав до країни, оскільки громадяни Грузії можуть знаходитися в Україні без реєстрації не більше 6 місяців.

26 березня працівники відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України вручили Курідзе постанову Шевченківського районного суду Києва від 3 березня про примусове видворення з України.

Зараз Курідзе знаходиться у Пункті утримання іноземців у селі Розсудів Чернігівської області. Він погрожує оголосити голодовку на знак протесту проти дій українських правоохоронців.

На думку Курідзе, його термін перебування в Україні був анульований незаконно, і він став жертвою "чергової хвилі боротьби правоохоронних органів через дотримання правил перебування іноземців в Україні".

Грузинського режисера підтримали в Чернігівському суспільному комітеті захисту прав людини. За словами правозахисників, на відміну від попередніх років, цього року в державному бюджеті не закладені засоби на примусове видворення, а програма добровільного повернення Міжнародної організації по міграції в 2009 році на громадян країн Кавказу також не розповсюджується.

Тому, за словами правозахисників, єдиний шлях для грузинського режисера - це оскаржити рішення про видворення; у іншому випадку йому доведеться "провести в чернігівських лісах як мінімум 6 місяців, передбачених законом".

Чернігівський суспільний комітет захисту прав людини від імені Курідзе подав відповідні скарги до суду і прокуратури.

Читайте також:

Мел Гібсон зробив пропозицію руки і серця російській співачці

Шварцнеггер з'явиться у четвертому "Термінаторі"

Тіматі одружиться з колишньою дівчиною Влада Топалова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: