Гвен Стефані скасовує концерти

Американська співачка Гвен Стефані буде змушена скасувати свій концерт в столиці Малайзії.

Гвен Стефані відміняє концерти
Поведінка Гвен Стефані на сцені украй ображає основи мусульманської віри. (Фото: wallpapers4free.info)
Американська співачка Гвен Стефані буде змушена відмінити свій концерт в столиці Малайзії, після того, як студенти-мусульмани назвали її виступи непристойними і вульгарними.

Гвен Стефані, яка зараз перебуває в світовому концертному турне "Sweet Escape", мала виступити 21 серпня в столиці Малайзії, Куала-Лумпурі.

Але проти концерту співачки виступив Національний Союз Малайзійського Мусульманського Студентства. Саме вони заявляють про те, що поведінка Гвен Стефані на сцені украй ображає основи мусульманської віри.

"Її відеокліпи, її поведінка на сцені, атмосфера дуже непристойні. Ми хочемо, щоб організатори відмінили концерт. Якщо цього не станеться, ми звернемося до влади країни, щоб ті негайно відреагували на нашу вимогу. Її концерти призводять лише до одного - до морального розпаду особи. Все це ми називаємо негативним впливом на молодь нашої країни", - заявив один з членів Союзу Мохамед Хілмі Рамлі.

Раніше з подібними проблемами вже встигли зіткнутися Мерайя Кері, Linkin Park і Scorpions. Їхні концерти не були відмінені, але музикантам довелося переглянути і свій сценічний гардероб, і концертний список пісень.

Гвен Стефані збирається виступити в цій країні в рамках свого першого турне по азіатському регіону. Гастролі почнуться 11 серпня в Японії і продовжаться концертами в Сінгапурі, Китаї і Таїланді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: