Індійські католики вимагають заборони "Ангелів і демонів"

Християнські організації Індії мають намір добиватися заборони прокату на території країни фільму Рона Говарда "Ангели і демони".

"Конференція католицьких єпископів Індії", що є найвпливовішою в країні християнською структурою, направила в "Центральну раду сертифікації", яка видає прокатні посвідчення, петицію з вимогою запобігти виходу фільму "Ангели і демони" на екрани.

На думку католиків, фільм може завдати серйозного удару релігійним відчуттям віруючих. "Більшість жителів Індії не розуміють суті християнства, тому ідеї, викладені в картині, вони можуть вважати істиною", - прокоментував ініціативу представник "Конференції", отець Бабу Джозеф.

Дистриб'ютор фільму на території Індії "Sony Pictures Releasing India" ще не звертався за прокатним посвідченням. Аналогічна вимога висувалося індійськими католиками і перед виходом на екрани картини "Код да Вінчі". Тоді їм вдалося добитися розміщення на рекламних матеріалах позначки, що інформує, що всі події фільму вигадані.

Нагадаємо, що раніше Ватикан мав намір оголосити бойкот цьому фільму. Також повідомлялося, що Американська Католицька Ліга має намір провести роз'яснювальну кампанію, з приводу фальсифікацій допущених творцями фільму "Ангели і демони" і автором оригінального твору Деном Брауном.

Читайте також:

Ватикан оголосить бойкот "Ангелам і демонам"

Вагітна екс-кохана Шнура втекла від чоловіка

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: