Могилевська заблукала в джунглях і дізналась там "багато нового"

Попрацювавши на славу, у січні, зазвичай, зірки їдуть вдіпочивати. Хтось обирає теплі країни, а хтось обирає для зимового відпочинку гірські вершини.

Поки Ані Лорак відпочивала в Єгипті, а Асія Ахат розважалась в Маямі, Наталка Могилевська, Алан Бадоєв, Світлана Лобода і Аліна Гросу не змовляючись, вирішили відправитися в подорож у вічнозелені джунглі Індії.

Проте, не дивлячись на одностайність у виборі місця для зимового відпочинку, цілі в зірок були різними. Могилевська і Бадоєв вирішили відвідати священні місця, шанобливі не лише буддистами всього світу, але й адептами інших релігій та любителям екзотики. Кілька днів вони знаходились в глибині джунглів і протягом двох днів з Наталкою та Аланом ніхто не зміг зв'язатися. Їхні друзі вже бува подумали, що вони загубились. Але вже вчора на офіційному блозі співачки з'явився пост, в якому вона повідомила, що подорожує без телефону та інтернету.

"Під час подорожі дізналась про себе багато нового, - пише Наталка Могилевська у своєму блозі. -  Наприклад, те, що я капризна, і зовсім не очікувала такого екшена. Нагадала собі героїню з фільму "Роман з каменем", яка ніяк не могла повірити, що навколо не сон, а реальність".

Також Наталка написала, що під час цієї мандрівки зрозуміла, що в Україні люди живуть непогано, і те, що варто любити та поважати свою країну. Через тиждень Могилевська повернеться в Україну.

Світлана Лобода, очевидно, традиційно вирішила поповнити в Індії свій фотоальбом. А ось юна співачка Аліна Гросу віддала перевагу на канікулах роботі. Аліна відправилась в Боллівуд зніматися в своєму новому відеокліпі. Враховуючи ситуацію в Україні, знімати кліп на найбільшій кіностудії світу виявилося дешевше, ніж в нашій країні. До того ж, Аліна завжди мріяла зняти кліп в справжній індійській екзотиці, а не серед декорацій. Сценарій нового відеокліпу Гросу тримає в таємниці.

Читайте також:
Могилевська стала "Жінкою року"
На концерті Могилевської "фабрикант" порізав вени
Наталка Могилевська стала мамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: