Khaled приїде на "Країну мрій"!

Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій» оголосив цьогорічну програму заходів. Буде багато приємних несподіванок.

Країна мрій
Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій» оголосив цьогорічну програму заходів. Четвертий за рахунком фестиваль відбудеться з 6 по 8 липня 2007 року на Співочому полі в Києві, і збере щонайменше два десятки фольклорних та сучасних етно-гуртів з різних країн світу.

Фест розпочнеться з Великої Купальської ходи, адже цього року проведення «Країни мрій» нарешті співпало з купальськими святами. Музична програма фесу складатиметься з виступів колективів з України, Польщі, Угорщини, Білорусі, Литви, Фінляндії, Франції, Великобританії, Македонії та України. За словами ініціатора фестивалю Олега Скрипки, на фестивалі буде представлений чи не найширший спектр фольклорної музики в Європі.

Khaled (Фото: postonove.com)
Khaled (Фото: postonove.com)
Хедлайнером першого дня «Країни Мрій» стане французський співак алжирського походження Халєд (Khaled), який започаткував стиль «rai» і наразі є найвідомішим його виконавцем в світі. 7 липня робота вечірньої сцени завершуватиметься виступом фінського колективу Varttina, який в своїй творчості поєднуює рок, етніку та обрядові дійства. До складу гурту входять три співачки та шість акустичних музикантів. «Це така собі фінської етнічної АВВА», - вважає пан Олег.

Наступного дня в якості закордонної зірки виступатиме гурт «Троїца» з Білорусі. Це тріо «чаклунів етніки», які дуже відома в Європі, але виступи яких в Білорусі заборонені. Про непересічність музики  «Троїци» красномовно свідчить її арсенал музичних інструментів, що складається з домри, смика, гуслів, дудок, губної гармоніки, ліри, окарини, дерева дощу, цитри, гонгів, дзвонів та анклунів.

Загалом на фестивалі працюватимуть шість сцен, а також різноманітні майстерні, дитячі та танцювальні майданчики. З детальною програмою «Країни Мрій 2007» можна ознайомитися тут.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: