Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ірена Кільчицька розповіла про свої вподобачення. Вона вважає, що у Мішель Обами дуже поганий смак.

Заступник мера Києва Ірена Кільчицька під час чату розповіла про свій стиль, улюблену музику і зізналася, що вважає першу леді США Мішель Обаму - жінкою, яка позбавлена смаку.

"Тих світових знаменитостей, які визнані стильними - я їх стильними не вважаю. Наприклад, я не розумію, що в дружині президента США бачать всі дизайнери; світові таблоїди зараз говорять про якусь стильності Мішель Обами. Я більшого несмаку ще не зустрічала. Але це моя об'єктивна думка. Я не кажу, що вона там погана, вирощує капусту або ще щось робить, але в плані стильності - це велике питання", - сказала перший заступник Черновецького, відповідаючи на запитання одного з читачів.

"Безумовно, у кожної людини, навіть у якої немає смаку - свій певний стиль. Він викликаний матеріальними можливостями, своїми уявленнями про моду, комфортністю одягу і т. д. У цьому сенсі в мене є свій певний стиль. Наприклад, я в 19 років пофарбувалась в брюнетку і з тих пір жодного разу не перефарбовувалась в інший колір. Я весь час ходжу з чубчиком, тобто, приблизно 20 років не змінюю зачіску", - розповіла політик.

"Якщо комусь подобається мій стиль, то це, судячи з усього, люди, схожі на мене за характером", - вважає Кільчицька.

На запитання, скільки грошей Ірена Кільчицька витрачає на гардероб і косметику, політик відповіла, що "достатньо для того, щоб виглядати не гірше, ніж сьогодні".

"А всім, кого хвилює питання моїх грошей - хочу повідомити, що перший запис у моїй трудовій книжці з'явився у 16 років. Я працювала все життя, багато працювала. У тому числі і займалася комерцією, робила кар'єру, заробляла гроші не для того, щоб жебракувати, а для того, щоб жити так, як я живу сьогодні", - сказала вона.

Під час чату розповіла Кільчицька і про свої музичні і літературні смаки.

"Музику слухаю різну, але найбільше мені подобається музика 80-х років, дуже люблю "Ретро FM". Але якщо раніше класика мене напружувала, то останні роки мені подобається класична музика. Я люблю читати детективи, але читаю в основному під час відпочинку", - поділилася політик.

Читайте також:

Дворічна донька Кільчицької вийшла на подіум

Білик намалювала годинник, Скрипка - сміття, а Кільчицька - цінності

Кільчицьку намалювали в образі Мадонни з дитиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції