Кірі Пластініній заборонили використовувати власне ім'я

Російська дизайнерка Кіра Пластініна програла суд із американською фірмою "ПакСан. Тепер вона не може використовувати ім'я Кіра у США.

Кіра Пластініна
Кірі Пластініній заборонили використовувати власне ім'я
Фахівці в галузі моди та юристи дипломатично називають історію, яка трапилась з 17-річною дизайнеркою Кірою Пластініною  "дивною". У 2008 році російський модельєр Кіра Пластинина відкрила свої магазини в Нью-Йорку і в елітних районах та передмісті Лос-Анджелеса.

Як прийнято у кутюр'є, ім'я - це ще й торгова марка. Існує і марка Kira Plastinina.

Однак через деякий час каліфорнійська фірма "ПакСан", також випускає молодіжний одяг та аксесуари, звернулася до суду з вимогою захистити свої права на марку "Kirra". Звучить схоже, але є очевидна різниця у написанні. "ПакСан" назвала свою марку на честь популярного австралійського пляжу.

Так от в результаті, суд заборонив Кірі Пластініної використовувати в Америці її власне ім'я.

"Спочатку я навіть не могла припустити, що людині можуть заборонити використовувати її власне ім'я. Письменники, художники, композитори підписують свої творіння своїми іменами. Тут те ж саме", - каже Кіра.

"Звичайно, випадок Кіри Пластініної цікавий. Наприклад, скільки модельєрів у Франції мають ім'я Крістіан - Діор, Лакруа і т.д. І вони прекрасно співіснують. Те, що" ПакСан вирішив захистити свою марку "Kirra " домагаючись заборони марки "Кіра Пластинина", на мій погляд, дещо дивно. І я здивована, що суд підтримав "ПакСан", - каже професор Сьюзан Скафіді, головний в Америці фахівець із законодавства у сфері моди.

Адвокати Кіри Пластініної подали апеляцію і розраховують або на повне скасування заборони марки, або на деякі послаблення. Розгляд за позовом відбудуться в Каліфорнії влітку 2010 року.

Читайте також:

Колишня дівчина ДіКапріо рекламує нижню білизну

Джолі і Пітт стали дизайнерами прикрас

Хайді Клум стала обличчям бренду Ann Taylor

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: