Кіркоров відбив у Баскова наречену

Філіп Кіркоров у Вітебську приділяв увагу коханій дівчині Баскова Оксані Фьодоровій.

В останні три дні на фестивалі "Слов'янський базар" Оксану Фьодорову прийнято жаліти: її коханий Микола Басков до Вітебська приїхати не зміг. Титулована красуня, між тим, і не думає нудьгувати - зранку до ночі вона проводить час з Філіпом Кіркоровим. Такого неочікуваного трикутника складно і уявити. Але парочка тримається в рамках дозволеного.

"Дуже сумно, що Коля не приїхав, так вже вийшло", - розповіла Оксана напередодні дня, проведеного з Кіркоровим.

Судячи з усього, сумно Фьодоровій не було анітрохи: разом з Філіпом вона провела день, схожий на відпустку допитливих і закоханих туристів. Спільний похід в храм, прогулянка містом, візит до пам'ятника Невідомому Солдатові і вечеря в місцевому ресторані... - парочці буде, що пригадати після повернення з Вітебська.

Як стало відомо, Баскову подробиць спільної екскурсійної програми не повідомляли.
"Ну як можна не любити таку жінку?! - всього кілька днів тому казав Микола. - Після того, як я познайомив її з Кіркоровим, він став закидати її СМСками із зізнаннями в коханні".

Філіп кожним своїм жестом вторить Миколиним словам: не захоплюватися такою красунею дійсно неможливо.
"Оксана - дивної краси дівчина і прекрасна людина, - розповів Кіркоров. - Провести з нею цілий день - величезне задоволення".

Задоволення отримав цього дня не лише Філіп. Оксана, яка прийшла пізно ввечері на його концерт, зізналася, що давно не відчувала таких емоцій:
"Я давно не бачила таких аншлагів!.. Це масовий психоз!" - говорила Фьодорова, яку Кіркоров охрестив головною красунею "Слов'янського базару", вставши перед нею на коліна під час свого шоу.

Читайте також:

Сумська і Басков об'їдались морозивом

Басков обізвав капризного Кіркорова Джексоном

На ювілеї у мільйонера Кіркоров з Басковим посварились через стіл

Басков таємно одружився із Оксаною Фьодоровою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: