Кіркоров зізнався, що побив жінку: "я серйозно хворий"

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кіркоров зізнався, що побив жінку: "я серйозно хворий"

Філіп Кіркоров / Фото: УНІАН

На сайті Філіпа Кіркорова з'явилося повідомлення, в якому співак просить вибачення за свою неадекватну поведінку. "Мені треба серйозно лікуватися", - заявив він.

Російський співак Філіп Кіркоров на своєму офіційному сайті розмістив повідомлення, в якому вибачився перед режисером церемонії "Золотий грамофон" Мариною Яблоковою.

У повідомленні співак називає причиною свого, як він сам висловився, "неадекватного вчинку" якесь захворювання.

"На жаль, я змушений говорити про те, в чому тривалий час боявся зізнатися самому собі. Напевно, я серйозно хворий. Два рази на рік у мене трапляються серйозні напади, внаслідок яких я нічого не пам'ятаю і не розумію, що роблю. Я сам жахаюся цього. І тільки тепер розумію, що мені треба серйозно лікуватися", - заявив співак.

Кіркоров зауважив, що він хоче "вибачитися перед Мариною Яблоковою особисто і публічно" і "дуже шкодує про те, що трапилося".

"Запевняю вас, що я насправді зовсім не такий. Прошу вибачення у всіх, кого я обурив таким неадекватним вчинком", - резюмував Кіркоров.

Нагадаємо, раніше другий режисер церемонії вручення музичної премії "Золотий грамофон - 2010" 29-річна Марина Яблокова звинуватила Кіркорова у тому, що він її жорстоко побив. У жінки діагностували струс мозку.

Однак лише напередодні Кіркоров категорично відкидав це обвинувачення. "Я не знайомий з такою людиною, я не розумію, про що йде мова, і зараз я відмовляюся що-небудь коментувати доти, поки сам не розберуся в цій ситуації", - заявив Кіркоров.

"Я нікого за волосся не тягав і нікого ногами не бив. Це абсолютна брехня і неправда. Більше я нічого говорити не буду, поки сам не розберуся в цій ситуації. Мені потрібен час, щоб все зрозуміти", - додав співак.

Читайте також:

Кіркоров відкинув всі звинувачення у побитті жінки

Меладзе відмовився співати з Кіркоровим через побиття дівчини

Кримінальний розшук почав перевірку за заявою на Кіркорова

Філіп Кіркоров жорстоко побив молоду жінку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація