Кіркорова викликали до суду за заявою Яблокової про побиття

Кіркорова викликали до суду за заявою Яблокової про побиття

Філіп Кіркоров / Фото: Сегодня

Російський співак Філіп Кіркоров відповість за побиття Марини Яблокової у Мировому суді Москви вже 16 грудня.

Співака Філіпа Кіркорова 16 грудня викликали до суду як обвинуваченого у заяві режисера Марини Яблокової.

"Мировий суд 417 відділення прийняв заяву Яблокова з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності в порядку приватного обвинувачення, за яким Яблокова визнана приватним обвинувачем, а Кіркоров - підсудним", - сказала Анна Усачова, керівник прес-служби Мосміськсуду.

Прес-секретар Пресненського суду Ольга Сутяпова пояснила, що на засіданні у четвер, 16 грудня, сторонам будуть роз'яснені їхні права і обов'язки. Рішення про порушення кримінальної справи відносно Кіркорова буде прийнято на наступних засіданнях.

Нагадаємо, ще напередодні адвокат співака Олександр Добровінський робив заяви про швидке укладення мирової угоди, а адвокат Яблокової Сергій Жорін - про відмову від нього, оскільки сторона Кіркорова змінила свою позицію і не визнає провину співака.

"Ми будемо домагатися порушення кримінальної справи", - зазначив адвокат.

Крім того, Жорін додав, що відеозапису, на якому нібито зображений інцидент між співаком і його клієнткою, не існує. За його словами, він опитав свідків конфлікту, і ніхто не зміг підтвердити, чи велася будь-яка зйомка.

Днем раніше адвокат Кіркорова заявив, що в його розпорядженні знаходиться відеозапис, який спростовує заяви Яблокової про побиття її ногами, а Жорін парирував, що це монтаж і провокація.

Марина Яблокова / Фото: LifeShowbiz
Виявлений відеозапис, за словами адвоката співака, повністю перекреслює всі претензії з боку Яблокової. На ньому видно, що між учасниками конфлікту відбувається сварка, причому Яблокова називає Кіркорова нецензурним словом. У відповідь артист сильно штовхає її, Яблокова спотикається, але утримується на ногах, Кіркоров замахується рукою, але удар вже не досягає обличчя Яблокової, бо дівчина тікає за лаштунки.

Нагадаємо, що, перебуваючи в ізраїльській клініці на обстеженні з психіатрії, Кіркоров визнав, що підняв на дівчину руку і образив її.

"Так, я підняв руку. Я образив. Але я не робив те, що мені приписують. І в жодному разі себе не виправдовую. А я просто в черговий раз хочу вибачитися перед тими, кому я доставив стільки неприємностей, вибачитися перед цією дівчиною , перед Мариною Яблоковою. Я не мав права робити те, що я зробив. За це я себе пробачити не можу", - сказав Кіркоров у програмі Андрія Малахова "Пусть говорят".

У Москві частка програми "Пусть говорят" склала 29,8% з рейтингом 11,4%, по Росії в цілому вище - 33,7% з рейтингом 12,9%. Але чим ближче був фінал програми, тим помітніше зростали показники. Тобто глядачі прибували до телеекранів з такими показниками, які за мірками сучасного телебачення вважаються дуже високими, Філіп Кіркоров став головним телегероєм тижня, а випуск "Пусть говорят" - найпопулярнішим проектом.

Потім поп-зірка різко підняв і рейтинг передачі "Нереальная политика". Частка програми, яку з глибокої ночі тільки заради Філіпа Кіркорова на один раз спеціально перенесли на кращий час в 22:00, зібрала дуже високі показники: у Москві частка 23,2%, а по Росії ще більше - 24,6%. І тут на Філіпа Кіркорова дивився кожен десятий житель країни.

Невдрвзі з'явилась пародія на неї в програмі "Прожекторперисхилтон" - Іван Ургант зображував те. що сталося з Філіпом Кіркоровим, а Гарік Мартіросян пародіював інтонації Андрія Малахова.

До речі, незважаючи на скандал, Кіркоров, як і раніше залишається найдорожчим артистом у новорічну ніч. Згідно новорічним розцінками виступ Філіпа у новорічну ніч коштує близько 100 тисяч доларів.

Нагадаємо, що ізраїльські психіатри не вірять у справжність заяв Кіркорова, що він має психічні відхилення.

"Філіп - гравець. Я проаналізував усі його інтерв'ю після побиття Марини і можу впевнено сказати, що Кіркоров грає, він чудово маніпулює громадською думкою, - заявив психолог Гарифуллін. - Вся та бурхлива діяльність, яку режисують він сам і його адвокати, спрямована на те , щоб його визнали неосудним, щоб піти від відповідальності і не потрапити у в'язницю".

Відеозаписи з інтерв'ю Кіркорова переглянули інші експерти в області психіатрії. Вони прийшли до одностайної думки: максимум, чим страждає 43-річний співак, так це манією величі. Багато глядачів, обговорюючи телевізійні покаяння Кіркорова, також відзначили деякі ознаки акторської гри.

Серед тих, хто вірить співакові та підтримує Кіркорова - це його колишня дружина Алла Пугачова.

"Вона мені допомагає, вона мене витягає за волосся другий раз в житті з дуже важких для мене ситуацій. Перший раз вона мене врятувала, коли померла мама, і якби не вона, я би пішов слідом за мамою. Вона витягнула мене з цієї безодні. І ось зараз вона другий раз мене витягає", - зізнався Кіркоров.

Читайте також:

Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Режисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Режисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація