Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Філіп Кіркоров / Фото: Офіційний сайт Філіпа Кіркорова

Свідки конфлікту між Філіпом Кіркоровим та Мариною Яблоковою стверджують, що дівчина обізвала співака, чим його дуже розлютила.

Режисер Марина Яблокова подала до суду на співака Філіпа Кіркорова, бо не вірить у щирість його вибачень, а також у можливість порушення кримінальної справи міліцією.

Адвокат підтвердив, що подав у суд Пресненського району Москви заяву з проханням розглянути справу щодо Кіркорова за звинуваченням у нанесенні легкої шкоди здоров'ю Яблоковій.

Перед тим, як Кіркоров побив Яблокову, між ними відбулася словесна перепалка. Як стверджують свідки, дівчина в запалі обізвала співака "гондоном". Це підтвердив газеті і сам співак.

"Хто ти така?" - запитав Кіркоров у Яблокової, яка стала відповідати йому замість режисера, а у відповідь почув: "А ти хто такий?" "Пішла звідси!" - розпорядився Філіп і почув у відповідь образу: "Гондон".

Потім, коли він вже був на сцені, дівчина продовжувала коментувати претензії Кіркорова, голосно адресуючи в простір слова: "Та хто він такий? Він що, президент?" Її ремарки остаточно розлютили Філіпа, він підскочив, ударив Яблокову по обличчю.

На запитання, чи правда це, Кіркоров відповів: "Я все одно не повинен був її бити".

Співак заявив, що готовий нести відповідальність, але не розуміє, навіщо звинувачувати його "брудно і цинічно" в тому, чого він не робив.

"Я не бив її ногами і не перетворював на інваліда. Реакція деяких ЗМІ - абсолютна і явна брехня", - сказав Кіркоров.

Зараз адвокат Яблокової вимагають порушення кримінальної справи за статтею 115 і 130 КК РФ. Ці статті можуть обернутися для Кіркорова обов'язковими або виправними роботами, а також тюремним ув'язненням на термін до 4 місяців.

Читайте також:

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Офіційно: Кіркоров госпіталізований в психіатричну лікарню

Режисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Режисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Повʼязані теми:

Наступна публікація