Кліп для Леді Ю.

Потап і Настя Каменських зняли кліп, який агітує голосувати за Блок ЮліїТимошенко. У прес-службі БЮТ кажуть, що не фінансували це відео.

Потап і Настя Каменських (Фото: e-motion.com.ua)
Потап і Настя Каменських (Фото: e-motion.com.ua)
Українські виконавці Потап і Настя Каменських взяли участь у зйомках нового кліпу, який закликає громадян віддати свої голоси за Блок Юлії Тимошенко на дострокових парламентських виборах.

Музичний ролик, тривалістю близько 5 хвилин, знятий на пісню, головною героїнею якої є якась Юля: проте з відео стає зрозуміло, що кліп присвячений Юлії Тимошенко - на екрані періодично з'являється червоне серце - символ БЮТ.

За сценарієм, на тлі музики дівчата з групи XS у кліпі прориваються крізь паперові стіни та ряди чоловіків - це, за задумом авторів, символізує програму БЮТ Український прорив.

Крім того, в кліпі є ще один герой - маленька дівчинка з косою, як Юлії Тимошенко, яка впродовж кліпу збирає пазл, - карту України.

Режисером кліпу виступив сам Потап. Як очікується, ролик з'явиться на українському ТБ у вересні.

Прес-служба БЮТ говорить, що про кліп вони не знали, і, тим більше, його не фінансували.

"Я вперше від вас чую про цей кліп. БЮТ до його фінансування не має жодного стосунку. Я знаю багато свідомих артистів, які підтримують БЮТ. Можливо, і Настя з Потапом входять до їх числа. І нам буде дуже приємно, якщо їх новий кліп допоможе громадянам зробити правильний вибір 30 вересня," - сказав керівник прес-служби БЮТ Олександр Сочка.

Напередодні парламентських виборів 2006 року БЮТ уже вдавався до створення агітаційної аудіо-продукції - тоді в ротації на українських телеканалах і радіостанціях з'явилася композиція групи XS „Юля косу носить”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: