Кліп гурту "Тік" заборонили через цензуру (фото)

Тільки-но затихла історія з забороною кліпу "Мумій Троль" гурту "Скрябін", як поповзли чутки, що новоспечений кліп на пісню "Свєта" вінницького гурту "Тік" також не дозволяють показувати по телебаченню.

Інакше як пояснити те, що на екранах музичних телекнаалів з'явилась нова версія кліпу "Свєта".

Вінницький гурт "ТіК", який любить епатувати публіку, знов здивував своїх фанів. 30 листопада в ефірі одного з музичних телеканалів був презентований скандальний кліп гурту на пісню"Свєта".  

ТіК, Света, Бадоєв
"Тіківці" зробили другу версію кліпу "Свєта"
Експерти були в захопленні і дали відео зелене світло. Але вже через тиждень кліп непомітно зник з ефіру, а через кілька днів він знов почав "крутитись" на тому ж каналі... Правда, вже в іншій версії.

У новому кліпі були вирізані сцени, в яких лідер гурту Вітя Бронюк не двозначно карає героїню за неадекватну поведінку. Замість цього в новій версії кліпу, в одній зі сцен, де дівчина ухиляється від удару з'являється напис "Цензура".  

Чому з ефіру телеканалу зникла перша версія кліпу, а замість неї з'явилася коректніша, представники телеканалу пояснювати не захотіли.  

А режисер Алан Бадоєв прокоментував ситуацію так:
"Це нормальна режисерська практика, коли існує кілька версій кліпу - режисерська, з особливим поглядом і телевізійна, яка по тим, або іншим причинам більш безпечніша, - говорить Бадоєв. - Перша версія кліпу, була значно яскравіша і на мій погляд максимально передавала панківський і дуже іронічний стиль гурту, адже вся творчість "Тіківців" – на грані, тому і відео ми робили відповідно до образу музикантів. І, до речі, саме перша версія відео зачепила експертів (під час прем'єри) і глядачів, які продовжують качати відео в інтернеті".  

ТіК, Света, Бадоєв
ТСН.ua
"Тіківці" зробили другу версію кліпу "Свєта"
Лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк заявив наступне:  
"Після прем'єри кліпу, до нас почали писати телеглядачі, які побачили в кліпі елементи насильства, - говорить Вітя Бронюк, лідер гурту "ТіК". - Чесно кажучи ми були здивовані, але розуміючи відповідальність перед суспільством переробили кліп, вирізавши сцени, які можна було б неправильно трактувати. Хоча насправді у відео немає жодного насильства, там є самоіронія, стьоб".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: