Кобзона обсвистали в Одесі

Російського співака Йосипа Кобзона під час концерту в Одеському театрі музичної комедії обсвистали 27 слухачів. Із зали їх вивела міліція.

Йосип Кобзон (Фото: sochi-news.ru)
Йосип Кобзон (Фото: sochi-news.ru)
Російського співака Йосипа Кобзона обсвистали під час концерту в Одеському театрі музичної комедії.

Як передає кореспондент УНІАН, 27 слухачів концерту Й.Кобзона були виведені нарядами місцевої міліції із залу і затримані. Їх обшукали у фойє театру і відвезли в Приморський райвідділ міліції.

Напруга в залі виникла унаслідок несприйняття ряду пісень московського гастролера частиною публіки, що знаходилася переважно на балконі і галерці. Ці глядачі відгукувалися на виконані їм пісні тривалим свистом. Так трапилося вже після виконання Й.Кобзоном першої з пісень, всупереч тому, що більшість глядачів аплодувала виконавцю.

Після другої пісні ситуація повторилася. Представники охорони Й.Кобзона та деякі глядачі намагалися вивести із залу групу молодих людей, проте безуспішно - ще кілька творів співак закінчував під свист частини публіки.

Приблизно через півгодини після початку концерту в театр прибули співробітники міліції та вивели групу людей, що порушувала порядок, якими, за попередніми даними, виявилися не тільки одесити, але й жителі сусідніх регіонів.

Це перший подібний інцидент під час нинішнього турне російського виконавця по Україні. На закінчення виступу артист сказав, що дуже любить Одесу і вважає те, що сталося «непорозумінням».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: