Коханий забороняє Семенович виступати напівоголеною

Співачка Анна Семенович відмовилась від гонорару (50 тисяч доларів) через свого хлопця, який не хоче, аби вона співала у відвертих костюмах.

Співачка Анна Семенович відмовилася виступати напіводягненою. За виконання 4 композицій у костюмі плейбойського зайця співачці пропонували 50 000 доларів.

Сексапільна Анна Семенович, яка з появою в її житті мужнього Дмитра Кашинцева, стала рідкісною гостею на вечірках і зі світської левиці перетворилася на домашню кішку, ризикує залишитися без роботи. Знайомі Ані обговорюють, з якою легкості Семенович віддалася в їжакові рукавиці Діми. Якщо раніше він втручався лише в її дозвілля, всюди супроводжуючи свою кохану і розумно охороняючи Аніни форми від сторонніх зазіхань, то тепер він активно зайнявся "модеруванням" корпоративних вечірок, на які запрошують Семенович.

"Раніше Аня сама приймала остаточні рішення, виступати їй десь чи ні, прислухалася до думки директора, - розповіли друзі артистки. - Але тепер останнє слово завжди залишається за Дімою".

Цього року кількість новорічних вечірок, у яких взяла участь Аня скоротилася в кілька разів. Дівчина, 40 хвилин співу якої обходяться замовникам в 10 тисяч доларів, була змушена відмовитися навіть від суми в 5 разів більшої через особливі умови. Керівники однієї великої фірми з Сургута хотіли, щоб для їх співробітників Аня виступила в костюмі символу наступаючого року - кролика. Щоправда, зовсім не білого і пухнастого, а оголеного і сексуального, ніби щойно зійшов зі сторінок Playboy.

Читайте також:

Анна Семенович шокує своїми пишними формами

Бюст Анни Семенович мало не вистрибнув із сукні

Анна Семенович готує шлюбний контракт

Повʼязані теми:

Наступна публікація