Колишня дружина Нагієва вимагає аліменти за 5 років

Телеведучий Дмитро Нагієв розбереться із колишньою дружиною у суді. Аліса Шер хоче, аби Дмитро виплатив заборговані аліменти.

Дмитро Нагієв
LifeShowbiz
Дмитро з Алісою шер та сином
42-річний телеведучий Дмитро Нагієв, особисте життя якого завжди була таємницею, намагається виплутатися з гучного скандалу з колишньою дружиною. Радіоведуча Аліса Шер, у шлюбі з якою він прожив 18 років, через суд вимагає, щоб шоумен виплатив ту частину аліментів, якої вона не дорахувалася за останні п'ять років.

За словами друзів Аліси, які вважають, що вона ніколи не була жадібною жінкою, в останні місяці вона опинилася в скрутному фінансовому становищі, пов'язаному з проблемами на роботі. Інакше не пояснити, чому Шер через два роки після того, як її син Кирило досяг повноліття, згадала про невиплачені аліменти. Вирішувати проблему взявся Кіровський районний суд Санкт-Петербурга. Перше слухання призначено на кінець травня 2010 року.

"Виховувати дядька - це безглуздо, - розповів Нагієв, пояснюючи, що його син - давно не хлопчик. - Жити з сином в одній квартирі я б не хотів. Я сподіваюся, у нас з ним вистачить таланту заробити на різні квартири. Займатися вихованням 20-річного дядька вже пізно. Я не з тих чоловіків, які на 16-річчя сина надсилають у подарунок плюшевого ведмедика".

Дмитро Нагієв не раз зізнавався, що його стосунки з сином довгий час були далеко не такими хорошими, як хотілося б. Тим більш дивною стала для Дмитра звістку про майбутній судовий позов: в останні півтора року його стосунки з колишньою сім'єю тільки-тільки налагодилися.

"Знаєте, я хороший тато, - говорить Нагієв. - Були моменти, коли ми розлучалися, ми різкіше і рідше спілкувалися. А зараз ми є швидше друзями, ніж родичами. Кирило закінчує третій курс театрального інституту, і ми вже з ним починаємо говорити однією мовою. Це зближує. І з Алісою зараз підтримую стосунки. Інтелігентні люди повинні намагатися виходити з кризових відносин - мені здається так. А про стягнення аліментів краще запитати саму Алісу". 

Колишня дружина Нагієва до початку перших слухань у суді говорити про конфліктну ситуацію відмовилася.

"Може, краще б вона просто попросила у Діми грошей - раз виникла така ситуація, - говорить близька подруга Аліси. - Але вона вирішила зробити це через суд".

Читайте також:

Дмитро Нагієв передумав бути геєм

Валдіса Пельша готують до термінової операції

Джим Керрі покинув дівчину, з якою прожив п'ять років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: