Конкурс "Міс Всесвіт-2011" не обійшовся без гучного скандалу (відео)

"Міс Колумбія" опинилася в центрі гучного скандалу, викликаного її появою на сцені без нижньої білизни.

Каталінa Рoбайо оконфузилась / Фото: juicyexpress.com
Напередодні фіналу міжнародного конкурсу краси "Міс Всесвіт 2011", що проходив у бразильському місті Сан-Пауло, одна з учасниць змагання, "Міс Колумбія", ледь не опинилася викресленою зі списку конкурсантів.

Протягом останніх тижнів колумбійські ЗМІ пророкували перемогу своїй співвітчизниці, яскравій брюнетці Каталіні Робайо, незважаючи на те, що англомовні видання зосередили свою увагу на представниць США, Китаю, Анголи та Австралії. (Зазначимо, що другою улюбленицею колумбійців опинилася українська красуня Олеся Стефанко).

Дотепна і демократична Робайо, дійсно, привертала до себе увагу журналістів несподіваними відповідями на питання і здатністю триматися перед камерами просто і невимушено.

Проте раптово Каталіна опинилася в центрі гучного скандалу, викликаного її появою на сцені без нижньої білизни. Фотографії красуні, що з'явилася перед публікою в "провокаційному" міні і без трусів, були негайно опубліковані низкою видань.

За словами організаторів конкурсу, "публіка була шокована подібною поведінкою конкурсантки", яка була попереджена про те, що поява на сцені без нижньої білизни неприпустима.

Незважаючи на те, що в статуті конкурсу "Міс Всесвіт", як і в статутах більшості аналогічних змагань, сказано про неприпустимість публікації фотографій учасниць в оголеному вигляді, поява "голих" фото Каталіни Робайо було оцінено всього лише як "непорозуміння", за яке можна посварити, але не можна покарати.

Читайте також:

"Віце-міс Всесвіт" Олеся Стефанко живе в гуртожитку і зачитується Фрейдом

Українка Олеся Стефанко посіла друге місце на "Міс Всесвіт-2011"

В української красуні на конкурсі "Міс Всесвіт" стався нервовий зрив

На конкурсі "Міс Всесвіт-2011" українка посіла друге місце

На конкурсі "Міс Всесвіт-2011" українка посіла друге місце

Повʼязані теми:

Наступна публікація